Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon Furcsa pattanás, mi...

Nagyon Furcsa pattanás, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Régebben(pár hónapja) volt egy nagy lilás színű pattanásom, elmentem vele orvoshoz, de azt mondta,hogy ez biztos csak azert van mert begyulladt, semmit nem kell vele csinálni, és ez serdülőkorban normális, ezért nem is foglalkoztam vele. Pár hét múlva elkezdtem kinyomogatni a pattanásaim, megpróbáltam kinyomni ezt is, de alíg értem hozzá, szinte kirobbant, zöldes genny jött belőle és két kis lyuk lett az arcomon. Még ezenkívül annyi hogy miutan kinyomtam meg percekig gennyezett és ha megnyomtam, akkor a mellette lévő pattanásból koszos genny jött ki. Azóta szerencsére semmi bajom nincs

2016. okt. 24. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez annak a jele hogy nem mosakodsz meg és azért vannak patanásaid. Fölegg gennyesek nekem is egy csomo gennyes patanás volt és az nem lila hanem piros bocsi ha megsértelek vegyél arc tonikot és kezeld a pattanásaidat én is 1 hete használtam az ar tonikot és bejött szoval vegyél valami arc tonnikot
2016. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam vele de akkoriban még nem segített,aztán meg már nem is használtam, ki kéne mégegyszer próbálnom?
2016. okt. 26. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyél hatásosabb arc Tonicot de szerintem kezd el még egyszer használni
2016. okt. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!