Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható intimbetét a Wishről?

Mosható intimbetét a Wishről?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a mosható betéteket, de szerintem ami itt Magyarországon készül, borzasztóan drága. 2000 ft egy betétért kész rablás, még akkor is, ha évekig tudod használni utána. Wishről viszont 2500 forintért hat darab betétet tudnék venni, vízálló tasakkal együtt. Az értékelések nagyon jók, és a termék a Wish által igazolt, átvizsgált. De azért kicsit tartok tőle, vajon milyen körülmények közt készült, mennyire lehet higiénikus? És tényleg működik? Nektek mi a véleményetek, esetleg van tapasztalatok ilyennel?

2018. jún. 26. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Azt hiszem, nagyon maradi vagyok, de a mosható intimbetétről még nem is hallottam. Igaz, nem is jutott eszembe utánaolvasni.

Én maradok a hagyományos betéteknél, mossa a fene a véres betétet, meg akinek két anyja van. :)

2018. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1, én szívesen mosnám ahelyett, hogy egy csomó, soha le nem bomló szemetet dobok a kukába, szeretnék környezettudatosabban élni. Meg amúgy is, hosszú távon ez olcsóbb, mint hogy minden hónapban újra és ujra megveszem ezeket. :)
2018. jún. 26. 13:47
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Viszont gusztustalan és nem higiénikus.
2018. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3, hidd el, higiénikus, jó tapasztalatokat olvastam ezzel kapcsolatban, csak azt nem tudom, wishről érdemes lenne-e. Egyébként az eldobhatós kevésbé higienikus igazából, mert azt klórral fehérítik, a benne lévő zselékristályokban pedig elszaporodnak a baktériumok, szóval, nem valami egészséges. :)
2018. jún. 26. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az intimkehely szimpatikusabb
2018. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5, hát nem tudom, én meg pont az intimkehelytől idegenkedek, és amúgy is, még a tampont sem próbáltam, soha.
2018. jún. 26. 21:45
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

1. vagyok.

Viszont az intimkehelyről már olvastam. Még mindig jobb, mint a mosható betét.

Nekem az ugrik be ezekről a betétekről, amikor a babáknak még textilpelenkát mostak. Egyik vödörbe kakis, másikba a már áztatott, utána 90 fokon kimosni. Saját gyerekének megcsinálta az ember, mert nem volt más lehetőség. Akkoriban született a lányom, amikor bejöttek a Libero-k. Ha mentünk valahová, akkor adtam rá, otthonra pedig a textil. Szóval volt benne részem bőven.

A mosható betét nekem még mindig idegen. Nem tehetek róla.

2018. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Az lemaradt, hogy én is pont azért adtam rá a Libero-t csak akkor, ha mentünk valahova, mert iszonyú drága volt. Írtad, hogy drágállod a Wish-betétet. Ezért írtam még hozzá az előző mondandómhoz.
2018. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7, ma is van mosható pelus, kicsit másfajta, mint régen volt, és vannak, akik azt adják a babára. Mondjuk szerintem a kakit kimosni a ruhából sokkal undorítóbb, mint a vért.


#8, épp ellenkezőleg, a wish betét az olcsóbb, ami Magyarországon készül, az borzasztó drága. :)

2018. jún. 27. 07:46
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok nő hogy "szakmailag" vizsgáljam a terméket, de a Wishen csak és kizárólag kamu, silány minőségű termékeket kapsz, amik lehet hogy megfelelnek, de nem eredetiek és főleg ilyen termék esetén nem is biztonságos.
2018. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!