Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható intimbetét a Wishről?

Mosható intimbetét a Wishről?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a mosható betéteket, de szerintem ami itt Magyarországon készül, borzasztóan drága. 2000 ft egy betétért kész rablás, még akkor is, ha évekig tudod használni utána. Wishről viszont 2500 forintért hat darab betétet tudnék venni, vízálló tasakkal együtt. Az értékelések nagyon jók, és a termék a Wish által igazolt, átvizsgált. De azért kicsit tartok tőle, vajon milyen körülmények közt készült, mennyire lehet higiénikus? És tényleg működik? Nektek mi a véleményetek, esetleg van tapasztalatok ilyennel?

2018. jún. 26. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Gondolhatod, hogy azok milyen körülmények között készülnek, azért olyan olcsó...
2018. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10, nem minden termék silány, én már fogtam ki nagyon jó cuccokat onnan.


#11, utánanéztem a gyártónak, megbízhatónak tűnik, ez egy helI kisvállalkozás, természetes anyagokból készülnek a termékek, olyasmi, mint itthon az Emilla.

2018. jún. 30. 08:28
 13/13 anonim válasza:
Kérdező, ha még itt vagy, kipróbáltad? Mik a tapasztalataid?
2019. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!