Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt héten kiderült, hogy 9...

Bella210 kérdése:

Múlt héten kiderült, hogy 9 hetes magzatom meghalt. Az orvos arra kért, hogy várjak egy hetet hátha természetesen elmegy a baba. Történt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Nem véreztem eddig tehát jövöhéten kórházba kell mennem abortuszra. Ez sürgősségi eset? Fedezi a beteg biztosításom vagy kell fizetni majd az abortuszért így is hogy halott a baba?

2018. jún. 27. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezted meg az orvost?

Szerintem nem kell érte fizetni

2018. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira kétségbe estem, hogy eszembe sem jutott volna ezt megkérdezni.

Első gyermek elvesztése és nagyon megvisel.

2018. jún. 27. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni, és nyilván nem sürgősségi eset, ha az lenne, nem kellene egy hetet várni.

Adnak egy időpontot, és ha időközben elkezdesz nagyon vérezni, akkor megcsinálják rögtön. Ha meg nem, akkor mész az időpontra.

2018. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni, ez tuti. Az hogy megindul-e magától, az jó kérdés.
2018. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy megvisel

Sovány vigasz, de nekem harmadikra sikerült. Ne szomorkodj, nagy szükség van a türelmedre most!

2018. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem régen 11 hetes magzat halt el. Véreztem, és az ügyeletes kórházban elvégezték az egészségügyi kaparást. Nem kellett fizetni érte. Lehet még nem állt rá a hormonrendszered, hogy kihord a babát. Majd a következő összejön, ne idegeskedj! Azt nem értem, ha elhalt, akkor miért nem csinálják meg azonnal? Te is túl lennél rajta hamarabb.
2018. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, mert azért egy missed ab mégiscsak műtét annak minden következményével.


Teljesen más esetleg még picit utánatakarítani a majdnem tiszta méhet, mint abortálni egy magzatot.

2018. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!