Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig szedjem a tőzegáfonya...

Meddig szedjem a tőzegáfonya kapszulát?

Figyelt kérdés
Sajnos hosszú idő óta először újra előjött a húgyuti gyulladásom. Elkezdtem rá szedni a tőzegáfonya kapszulát, és most sokkal jobb. Szinte teljesen elmúltak a gondjaim. Meddig szedjem? Nyilván addig amíg teljesen meg nem gyógyulok, mindenképp, de utána is szedjem folyamatosan, vagy míg a kapszulák el nem fogynak a dobozból, aztán pihentessem? Mit javasoltok? Előre is köszönöm a segítséget!

2018. jún. 29. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor elmúlték a kellemetlen tünetek, még pár napig szedtem, hogy biztosra menjek.
2018. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy rá, akkor érdemes néha kúraszerűen egy-egy dobozzal beszedni (még akkor is, ha nincs tüneted), erősíti a húgyúti rendszert.. Én a helyedben most is beszedném az egész dobozzal.
2018. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nàlam is ez a helyzet. Én napi 2 szemet vettem be, pàr nap múlva szinte teljesen elmúlt, azóta is kb két hete, napi 1 szemet veszek be. Azt olvastam kúra szerűen jó, àllandóan nem. Abba fogom hagyni 1 hónapra, majd 1 hónapig napi 1 szem ismét. És így tovàbb.
2018. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függ attól is, hogy milyet szedsz, hány mg-s. Én 5000mg-os kiszerelést használtam, napi 2 db-ot. Egyet reggeli közben, a másikat késő délután. Csak addig szedtem amig tartott ez a kellemetlen állapot, meg biztonság kedveért utána is használtam, amikor hosszabb útra indultam. Szóval nem ettem egyfolytában, de nem is kúra szerűen.


Ha nem kellett kimennem a lakásból, nem kapszuláztam, hanem sok vízet ittam, és teát főztem csalánból, mezei zsurlóból. Továbbá kamillás fürdőztem. Nekem ez is bevállt, és sokkal olcsóbb mint a bogyózás. Továbbá próbáld meg elkerülni az olyan dolgokat amik hozzájárulnak a fertőzéshez, de ha UTI-d van, akkor ajánlom, hogy keress fel egy orvost.

2018. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!