Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szombaton lesz a szülinapom,...

Szombaton lesz a szülinapom, de pont a 2. napon leszek és ilyenkor mindig nagyon görcsölök. (? )

Figyelt kérdés
Ha beveszek egy no-spat vagy algopirynt és iszok rá nagy bajom lehet???18. szülinapm csak nem hagyom ki a piát.
2010. jún. 17. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől ne hagyhatnád ki a piát? Újabb agyatlan fiatal. Azt hiszed,csak itallal szülinap a szülinap?
2010. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ünnepeljétek következő hétvégén, ha nem vagy jól. Nincs értelme végigszenvedni az egészet, gyógyszerre az ital meg nem igazán tesz jót...
2010. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó azért ne szóld le! Gondolom nem csontrészegre akarja leinni magát, de 18 éves szülinapon minimum pezsgőt szokás inni ;)) Másodiknak igaza van. Velem is volt már, hogy pár nappal arrébb raktuk a szülinapomat :)
2010. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eszo válasza:

Szerintem ne parázz!nem is biztos, hogy szombaton görcsölni fogsz! :-)

de gyógyszerre ne igyál! nehogy rosszul legyél, mert akkor aztán tényleg emlékezetes 18. sz! )


jó bulizást!

2010. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eszo válasza:
18. szülinap lesz..ezt akartam írni..lemaradt:-)
2010. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnapolni nem tudom nem én szerveztem,és télleg nem csont részeg szeretnék lenni csak jólérzeni magam.
2010. jún. 17. 17:37
 7/8 anonim válasza:

Boldog Szülinapot ;)

amúgy meg szerintem ha veszel be gyógyszert, és iszol pezsgőt, az nem a világvége..biztosan nem lesz töle semmi bajod. egyébként sajnálom hogy ilyen bukta van..:$ nekem szombaton a tesóm szülinapja lesz, és én a 3.napon leszek..:$ az se jobb (:

2010. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan igyál egyál igyál igyál IGYÁL IGYÁL!


Boldog születésnapot!


(a gyógyszer + alkohol kombiról annyit hogy jelenleg rengetegen csinálják és nem azért mert rosszul esik nekik)

2010. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!