Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ma a cikluson 35.napján vagyok, 2napja késik a menstruációm. A mellem fáj, feszül néha jobban érzem néha kevésbé, most inkább mintha inkább múlóban lenne. Ma hajnalban hasmenésem is volt és utánna is. 34. napon, azaz tegnap hajnalban, ébredéskor csináltam egy tesztet ( Clear Blue Digital) ami negatív lett. Nagyon sokat stresszelek mostanában, éjszaka felkelek és órákig nem tudok aludni, ez és más dolgok miatt is.
2018. jún. 30. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

bármi kíválthatja a késést

1 terhesség de a teszt negatív lett

2 stressz, idegesség

3 a betegség hasmenés

4 hormonproblémák

5 változókor



én egyszer annyira ideges voltam egy vizsgám miatt hogy abban a hónapban meg se jött


szintén ha beteg vagyok láz hasmenés hányás akkor késik vagy 10 napot

figyeld magadon hogy mennyire befolyásolja bizonyos helyzetek a menstruálciót

2018. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, én is leginkább a stresszre tippelnék, tudom, hogy addig nem fog megjönni amíg így gyötröm magam, de egyszerűen nagyon nehéz nem erre gondolni.
2018. jún. 30. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék veled cserélni :) nekem ma nem kéne, hogy jöjjön és másra sem tudok gondolni csak arra, hogy ne jöjjön. Lazulj el és meg fog jönni nyugalom :)
2018. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez ismerős. Amikor imádkozom, hogy ne jöjjön meg aznap akkor tuti, hogy meg fog jönni. Ha meg, mint most is, nagyon várom akkor nem jön. :)
2018. jún. 30. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhesség kitárt?
2018. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív lett. Ha továbbra sem jönne meg megint csinálok, de nem gondolom, hogy terhes lennék, nem érzem magam annak.
2018. jún. 30. 11:56
 7/9 anonim válasza:
Hogy nincs kedve megjönni.
2018. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És megjött. Én vagyok az, aki a helyedben lenne :(
2018. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Én is elkezdtem görcsölni és barnázni, szóval lehet az én helyemben sem lenne most túl jó neked.

2018. jún. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!