Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a késés?

Normális a késés?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már egy éve. Az elején késett 1-2 napot mikor még nem szedtem, volt, hogy hamarabb jött meg 10 nappal, de egyszeri eset volt nem mentem orvoshoz. Azóta minden rendben van, már régtől pontosan jön meg és az orvos is azt mondta, hogy mivel "mű" vérzésem van ezért már a tablettától mindig ugyan ekkor fog jönni nem késhet egy napot sem, mert ezt már nem a testem irányítja, hanem a tabletta. Viszont most késik. Tegnap kellett volna, hogy megjöjjön. Tényleg jól mondta a doki, hogy egy napot sem késhet már?
2018. jún. 30. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A szünetben kell jelentkeznie a megvonásos vérzésnek. Az tök mindegy, hogy az 1. vagy a 7. napon jelentkezik. Nekem a 4-7. között szokott. Ez nem késés.
2018. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez a harmadik szünet nap és ez késés, mert mondta a dokim. Mindig ezen a napon jön meg, de most nem
2018. jún. 30. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez nem számít késésnek... :'D A szünetben kell kezdődnie. Tökmindegy, melyik napon. Mondom, nekem is változó. Amíg a szünetben mindig elkezdődik a vérzés, addig nincs gond.
2018. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze hogy normális, a vonat is szokott késni még is megjön. De a busz olyan mind a nő, ha ezt lekésted jön a másik. Sok szerencsét te VADÁLLAT.
2018. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!