Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek sincs kedvetek sehova...

Nektek sincs kedvetek sehova menni mensi alatt?

Figyelt kérdés
Milyenek vagytok mensi alatt? Leginkabb azok velemenye erdekelne, akiknek vannak tuneteik mint pl fajdalom, eros verzes, hanyas esetleg, hasmenes, ajulas, ilyenek. Nekem nincs ilyenkor hangulatom semmihez, mert gyogyszerrel is erosen szoktam gorcsolni. Viszont altalaban mindenhova el is mentem eddig, munkaba is buliba is. Mostanaban kezdtem azt csinalni, hogy hallgatok a testemre, es nem megyek sehova, nem kinzom, kiveve munkaba elmegyek de mashova nem. Egyebkent nagyon kalandvagyo agyok de ilyenkor semmihez nincs kedvem.
2018. jún. 30. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában nagyon erős vérzésem van és hányingerem. Sosem megyek ilyenkor sehova ha tehetem. Leülök sorozatot nézni kis nasival stb. Ha valamelyik barátom akar valamit jöjjön ő. Egy héten ennyi jár nekem is.
2018. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igy vagyok en is, mindenhova mentem, mindenkinek ugraltam, de mostmar nem fogok en sem. Hadd pihenjek mar legalabb amikor rosszul vagyok.
2018. jún. 30. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy járok lovagolni, városba, biciklizni, stb. Bedugok egy tampont, és olyan, mintha meg se lenne. Ha fáj a hasam, görcsoldót szoktam bevenni, de többnyire nincs rá szükség.
2018. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ha csak annyi bajon lenne le sem lehetne loni, de a fajdalom szinte megbenit gyogyszerrel is, melle a hasmenes, hanyinger, hideg-meleg hullamok, es fulzugas olykor ami az ajulas kezdetet jelenti.. Mindenhova mennek egyebkent nem lehet leallitani.
2018. jún. 30. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Ugyan gyerekekkel vagyok itthon, a szükséges minimummal letudom az első napot. Erős vérzés és emellett húzódik a gátam (ez a legrosszabb), görcsöl a hasam, hasmenésem van de azt délelőtt letudom. Havi 1x kibírják, hogy kb 1 órát vagyunk csak kint. Bár mostanában vannak jobb hónapok, mikor kevésbé vagyok panaszos. Meg 2. naptól nincs semmi bajom.
2018. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs, mert hiába a gyógyszer, második napon irtóra görcsölök, megy a hasam 2-3x, állni nem jó, ülni sem, ömlik a vér... pfuh, rühellem.


Ha eszek, kihányom, szóval nagyon öröm. Aztán ennyi, harmadik nap már 95%-ban normális életet tudok élni, de a második az borzasztó.

2018. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!