Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor megjön a menszeszem...

Mikor megjön a menszeszem nagyon erősen folyik, nem tudok menni sehova, mit csináljak, mindig átüt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot szerintem az anyukaddal kellene megbeszelned, vagyis neki kellene errol felvilagositania.


Fiu vagyok, igy pontos recepturat nem tudok, de szerintem a tampon es az intimbetetek az ilyen alkalmakra lettek kitalalva.

2014. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagy a legerősebb tampont és betétet használni. Vagy mindkettőt. A tamponnal az a gond, hogy 2 óránként cserélni, ha gyorsabban ázik át akkor még hamarabb.


De ha tényleg annyira vérzel, akkor használhatod a 2-őt együtt is, és ha tudod, akkor ellenőrizd magad mindig a legközelebbi mosdóba.


De sajnos ilyen az élet. Én sem szeretek ilyenkor sehova sem mozdulni.

2014. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Használj nappal is éjszakai betétet.
2014. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Alfonzína: miért kellene a tampont 2 óránként cserélni? 4-6 óránként simán elég, természetesen a vérzés erősségétől függően! Sőt: ha nem telt meg, nem is szabad kicserélni, mert sérülést okozhat a felületen....


Kérdező: először is, jó lenne tudni, szűz vagy-e még... ha igen, csak a mini vagy a normál tampon jöhet szóba (de inkább a mini), ha már nem, bátran használd az extra (super) méretet!


Betétből is olyat válassz, ami éjszakai, és lehetőleg a legnagyobb nedvszívó képességű (a csomagoláson minden csepp színezve van). És ez akár mehet együtt tamponnal is!

2014. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hat nem avgyok szuz me ma 20 eves vagyok
2014. febr. 1. 08:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor extra/super tampon nyugodtan, alá betét, legalábbis amíg ki nem tapasztalod, hogy mennyit bír.
2014. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám, csak én már 35 éves vagyok. Az éjszakai betét sem bírja az első 2 napot :( Nem tudok elindulni olyankor sehová.
2014. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem a szüléseim után volt így. Doki tud segíteni, beszéljétek meg, mik a lehetőségek.
2014. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg elmenni egy nőgyógyászhoz? Lehet, hogy megoldódna a probléma, lehet, hogy betegség az oka ennek.
2014. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló csökkenti(csökkentheti) a vérzés mennyiségét. Lehet meg kéne próbálnod. Nekem segített.
2014. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!