Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha a barátnőmnek...

Normális, ha a barátnőmnek berakom tövig és fáj a méhnyaka, méhszája? Volt már nagyobb is benne elmondása szerint. Farkam nem nagy: 17,5cm hosszú 5-5,5cm vastag Tapasztalatból tanácsot adók válaszoljanak.

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A szex nem azt jelenti, hogy berakod neki... Néha egy kis érzékiséget vihetnél bele, meg ismerkedhetnél az előjáték fogalmával

Nem csak kapom a f.aszom és b.aszom

Berakni bárki tudja

Hiába van nagy farkad ha nem tudod használni

2018. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

3/3 17 az mióta nagy már nem azért?

nagy a 24 cm ..vagy 20 felett.

2018. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Van akinek nagynak számít mert már bocs,15 centissel is tökéletesen ki tud elégíteni az,AKI HASZNÁLNI TUDJA. Ezesetben,kedves kérdező, bár tényleg nem túlzottan nagy a méreted, nem tudod használni.
2018. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%
Mellesleg normális,habár nem kéne az legyen. Persze hogy fáj,ha durván tövig nyomod. Előző voltam. Légy érzéki, ő is értékelni fogja :)
2018. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely viszonylag rövid. Ha a pénisz sokkal hosszabb, okozhat fájdalmat. Csináld óvatosabban, ha így sem jobb, ne told tövig. Lehet, hogy ő érzékenyebb.
2018. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg nem nagy. Az valahol 22-25 cm nél kezdődik, és 6-8 cm vastag. Nem tudom, mi lehet a baj. Talán durva vagy, mint a csizmatalp? Kicsit vegyél vissza magadból.
2018. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok durva vele és előjáték nálunk a nyalás általi orgazmus, azt követően a szex általi orgazmus jön, ez minden alkalommal megvan..

Állítása szerint én közepes-nagy mérettel vagyok megáldva, de valamiért nekem rövid a hüvelye es sűrűn érzem, hogy piszkálom a méhszáját... nem vagyok durva, de sok esetben megkívánjátok a kutyapózban durva löketet, ez normális mindenkinél..

Legutóbbi hozzászóló:

6-8cm vastag???

8cm szerintem túlzás lesz, kétlem, hogy létezik akkora vastagságú lószerszám..

Legkomolyabb esetben 6-6,5cm, ami brutál..

Az 5,5cm is elég durva, de a makkom 1cm-vel vastagabb ráadásul.

2018. júl. 1. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

ORgazmus után én pl lerúgnám magamról a páromat, olyn szar, amit csinál.


A 17,5 pedig tényleg nagy, nekem már 16-tal is fájt (ex).

Nagy farokkal bánni is kel tudni ,nem csak tövig nyomod, aztán élvezz, csaj!

2018. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Finoman es fokozatosan egyre keményebben..

De pl. a kedvesem hüvelyből nem tud elmenni, csak csiklóból állítása szerint, érdekességképp. Bár, inkább nem ismeri nemiszervének működését.

2018. júl. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!