Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 10 cm hosszú a péniszem és 15...

10 cm hosszú a péniszem és 15 éves duci srác vagyok. Nagyon gáz? A többieknek szerintem nagyobb van?! Küldhetek képeket is!

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Az a gáz, hogy megkérdezed ><
2014. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az átlagnál kisebb, de nem gáz! Elég fiatal vagy, tehát még nőhet is! Nem tudom, mennyi súlyfölösleg lehet rajtad, de attól is tűnhet kisebbnek, hogy a hasadra és a szeméremdombra rakódott zsír eltakar belőle valamennyit.
2014. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokan itt a kepfeltoltest hasznaljak. De azert a 10 centi nekem gyanus, szerintem az lehet, amit az utolso irt, rarakodott a zsir es kisebbnek latszik, rejtve van ott par centi.


A kover emberek 99%-a az orvosok szerint tehet arrol, hogy kover, mivel nem mozog eleget, maximum neha koplal, mert azt hiszi, hogy attol jobb lesz valami.

A maradek 1% hormonproblemak miatt van elhizva csunyan, de az szokott is latszani, hogy valami nem stimmel es nem csak siman hizott valamennyit.

Fiatal vagy, szedd ossze magad, en teljesen kiborulnek, ha kover lennek, irritalna, hogy izzadok meg zihalok azert, mert felszaladok a haverhoz a kilencedikre, az meg kulonosen, ha a zsirparnak eltakarnak a peniszem tovet.

2014. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3 as,a kövérségért nincs jogod senkit elitélni,beleszólni az életvitelébe .Nem vagyunk egyformák,nem tudhatod mitől ilyen a testalkata .
2014. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
10 centivel kövéren nem lesznek boldog tiniéveid. És a 2 közül a második a rosszabb. 10 centivel még ellehet boldogulni de ehhez az kell hogy ne kerüljenek el nagy ívben a lányok. Én is voltam dagi, utáltam is a dolgot, megkerestem a hibát, változtattam rajta és már nem vagyok az. De nem muszáj megfogadni mások tanácsát. A wow olyannak szeret amilyen vagy.
2014. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

@15:18


Hát gratulálok hogy ha azt az attitűdöt hirdeted helyesnek, hogy feleljünk meg másoknak, és attól leszünk boldogok.

2014. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kövéreknek a zsírpárnák miatt még kisebbnek látszik a péniszük.Ja és nem mindegy milyen magas vagy.


Tehát milyen magas vagy?

Milyen magas az apukád?


-Csak hogy tudjuk hogy fogsz e még nőni magasságra,hiszen a fiúk kb olyan magasak lesznek mint az apujuk vagy még magasabbak is.

És azért fontos még mert valaki 15 évesen már 180 cm és olyan mint egy férfi kinézetre a másik meg alíg 170 cm és simán elnézik általános iskolásnak és egy 180 és egy 170 cm magas srácnál is másképp néz ki ez a 10 cm.


De még fejlődhetsz és ha neki állnál fogyni,többet mozogni,egészségesebben enni az is jót tenne.

2014. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fanszőrőd van már és ha igen mióta?


Mert ha alíg 1 éve van fanszőrőd és nem is vagy túl magas akkor az is lehet hogy csak későnérő vagy és csak majd most fog beindulni igazán a fejlődésed.

2014. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Senkit nem iteltem el semmiert, csak elmondtam a tenyeket, az orvosok szerint 99%-a az elhizottaknak tehet arrol, hogy el van hizva. Itt a kerdezo epp panaszkodik is, hogy ilyen problemaja van. Remelem, hogy kezelheto. Nem azert, hogy masoknak megfeleljen, hanem, hogy ne zihaljon ket emelet utan, es ne csak 10 centi latszodjon ki a hasa alol. Oszinten szurkolok neki es eszemben sincs megitelni. Vannak hizekony emberek, de mozgassal es helyes taplalkozassal az esetek donto reszeben ez befolyasolhato. Remelem, hogy sikerulni fog, mert az elhizas a szivet, az errendszert, a labizuleteket meg sok mast is betegit, nem csak kis peniszt okoz meg rettento hasat, meg tokat.
2014. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Hallottál már a "fat acceptance" -ről?

Pár mondatban a hitvallásuk:

-Aki kövér azért az mert annak született.

-Elenyésző százalék képes lefogyni tehát közel lehetetlen és megpróbálni is felesleges.

-Az egészségügyi problémákat nem lehet összefüggésbe hozni a testsúllyal.

-Valakinek azt mondani hogy a saját érdekében le kéne adnia pár kilót, a legnagyobb pofátlanság és az emberi méltóság meggyalázása.

-A világot "akadálymentessé" kell tenni külön a kövérek számára is (mint a mozgássérülteknek), hiszen a kövérek nem férnek el a buszon rendesen stb.

-A modelleket és minden sovány embert ki kell tiltani a médiából hogy a kövérek ne érezzék szarul magukat.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, csak gondoltam szeretnél nevetni egy jót ;)

2014. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!