Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek azok az autó motorok...

Melyek azok az autó motorok amelyek nagyobb teljesítménynövelés után is hosszú élettartammal tud rendelkezni?

Figyelt kérdés
Kíváncsiság hajt.Tehát nem arra lennék kíváncsi hogy milyen kifejezetten arra a célra gyártott alkatrészekkel bírja sokáig az a motor,hanem hogy melyek lehetnek azok a márkákon belüli,motor típusok,amik már kihegyezettebben,alapból az anyagminőségétől is fuggően,hosszabb élettartammal tud rendelkezni egy teljesítménynövelés után.Azt már nem tudtam leírni mekkora teljesítmény növelésre gondoljak,mert magam sem tudom,gondoltam ti majd írtok valamit.Hozzáértők vitatkozását,és válaszát várom.Majd megy a zöld, köszi a válaszokat előre is.

2018. máj. 29. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
2JZ, RB26DETT
2018. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OM606 (605)
2018. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!