Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lógó, megereszkedett mell...

Már lógó, megereszkedett mell ellen mit tudok tenni? Van valaki, aki tudott elérni változást műtét nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy csak műtéti úton lehetséges, de még reménykedek, hogy itt valaki tudna írni más megoldást. Még nagyon fiatal vagyok, és amikor 12 éves koromban elkezdtek nőni a melleim a szüleim nagyon sokáig nem törődtek vele, és azt hangoztatták, hogy nem kell melltartó. Emiatt már az elején is meg voltak ereszkedve, a mellbimbóm is teljesen sima egy kicsit se áll kintebb, mint másoknak(de ez ellen legalább lehet tenni). Valószínűleg a D-s mellnek köszönhetően, egyszóval totálisan gyatrán néznek ki az ikrek, és még barátok előtt is gáz.

Valaki olyan írjon, aki átesett hasonlón, mert hallottam már az edzést, meg a feszesítő krémeket, de nem szeretnék fölöslegesen minden krémet megvenni.


2018. júl. 1. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
csak a műtét segíthet
2018. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

de amúgy biztos, hogy annyira gáz?


sokan ezt hiszik, aztán külső szemlélő nem érti, hogy mi a baj


nem vagy túl kritikus magaddal?


barátnő, aki látta, mit mond rá?

2018. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!