Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne hasson rám mások véleménye? Hiába döntök el valamit, ha valaki negatívan vélekedik annak helyességéről, mindjárt megingok. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
na nekem is ez van :D
2012. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Nekem a testvérem jár most egy pszichológushoz nagyon hasonló gondok miatt. Ő nem nagyon tud nemet mondani másoknak, meg hamar elbizonytalanodik, meg tök rosszul veszi, ha nem értenek vele egyet valamiben. Nagyon sokat tipródott, de végül segítséget kért - ahhoz ment, akihez én jártam régen. Látom, hogy nagyon sokat dolgozik a változásért, pszichológushoz rendesen jár, és tényleg, már most látszik rajta, hogy változik meg, és nagyon jó irányba! Sokkal belevalóbb csaj lett.

Szokolai Árpádnak hívják az embert, arpad.szokolai@gmail.com a mailcíme. Szerintem keresd meg, nyugodtan - először én is mailben kerestem meg, mert kicsit paráztam a pszichológustól, aztán meg a hugom is előbb mailt írt neki.

2012. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!