Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A (15 éves) lányom mindig...

A (15 éves) lányom mindig amikor hazajön a suliból vagy valahonnan nagyon sokat pisil. Szerintek ez rendben van? 34/L

Figyelt kérdés
Mindig amikor hazajön egyből szalad a wcre és hallom, hogy hosszú percekig csak csobog. Volt olyan, hogy több mint egy percig csak pisilt. Szerintetek ez oké?

2018. júl. 2. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nagylány az ő dolga. Ha ez a lányodnak nem jelent problémát, nem tehetsz semmit. Csak ronthatsz a helyzeten azzal, hogy titokban fogja legközelebb ezt csinálni. Ha látja, hogy téged ez zavar.


Ha túl sokáig tartogatja a pisit, lehet belőle hólyagrenyheség, de lehet van is neki. Más baja nem lesz tőle. A renyheségnek fokozatai vannak, de hólyagtornával gyógyítható.

2018. júl. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehet hogy csurgatja a csapot és vmi mást csinál
2018. júl. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem máshol nem szeret elmenni és így sok felgyülemlik mire hazajut. Valahol megértem, hiába figyeltem oda mindig, suliban sikerült elkapnom hüvelygombát, pedig csak fél másodpercre értem az ülőkéhez, merr megcsúsztam. Viszont hosszútávon nem jó dolog.
2018. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!