Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Öndiagnosztizálás:candida?

Öndiagnosztizálás:candida?

Figyelt kérdés

Erős migrénes fejfájás,szédülés,gyengeség,levertség,aluszékonyság,hüvelygyulladás,kötőhártyagyulladás,torokgyulladás,nyirokcsomóduzzadás.

Ezek lehetnek candida tünetei?

Amúgy mindenféle kivizsgáláson voltam,és minden negativ hála.Múltkor voltam általános vérvételen ott sem volt probléma.Candidára gyanakszok.Persze mindenki hülyének néz és az orvosok sem vesznek komolyan.Azt mondják pszichoszomatikus.

Tesztet még nem vettem,nőgyógyásznál voltam,de még nem vett kenetet.Ezenkívül hogy lehet kivizsgáltatni?Az orvosok nem nagyon veszik figyelembe a candidát...Miért?Azért mert drága kivizsgáltatni pl a vérvételt?

Már pár hete diétázok.Azóta mintha jobb lenne a hüvelyfertőzés is elmúlt,s nem vagyok annyira levert.

Amúgy nem hiszem hogy bélcandidám van.De akkor milyen lehet?(már ha az van)

köszi a válaszokat


2010. jún. 17. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
az erős zavaros szídobogásérzést kihagytam
2010. jún. 17. 17:35
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és a hasi puffadás
2010. jún. 17. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
hipochondria
2010. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát nem te vagy ebbe a helyzetbe könnyű rávágni ezt,köszi
2010. jún. 17. 18:12
 5/10 A kérdező kommentje:
a hüvelygyulladás is biztos a hipochondriátol van
2010. jún. 17. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:

A Candida a hüvelyben fehér, túrós folyást okoz. Ha másmilyen, akkor nem az.


Ha a hüvelyeden és bélrendszereden kívül más szervek is érintettek lennének, akkor AIDS-ben vagy más immunhiányos állapotban szenvednél, mert ép immunrendszer mellett ilyen nem fordulhat elő.


Amúgy egy középerős megfázás (vírusos) + hüvelyfertőzés (mondjuk, egy gyakori E. coli-val) lefedné a tüneteidet...

2010. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
MINDEN LELETE NEGATÍV!!! a nőgyógyász meg nyilván adott neki gyógyszert...
2010. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen minden leletem negatív lett,az általános vérvétel is.

A nőgyógyász nem adott gyógyszert,mert még előtte nap vettem canesten kombit(az orvos is ezt ajánlotta volna sztm vagy irt volna valami drágábbat,lényegtelen),az nagyjából elmulasztotta,de azóta is kerülöm az intim mosakodókat és még jobban kell ügyelnem pl a törölközők,fehérneműk fertőtlenítésére.

2010. jún. 18. 14:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan folyásom volt amit írtál.
2010. jún. 18. 14:49
 10/10 anonim válasza:
látom kicsit régi a kérdés, de mi lett veled ? van valami amitől ezek a tünetek elmúltak?
2013. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!