Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú menzesz / Van valakinek...

Hosszú menzesz / Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Most már 21 napja van meg. Igazából ez nem nagy újdonság mert az átlag az 15 nap, de ennyi ideig még sosem tartott és elég zavaró, nem úgy tűnik mintha elakarna múlni.

Tavaly nyáron voltam orvosnál, azt mondta, hogy nincs semmi bajom, erre csak fogamzásgátlót tudna felírni de azt nem javasolja (és én sem szeretném nagyon). Tudok valamit tenni ez ellen vagy valakinek hasonló tapasztalata volt már?



2018. júl. 2. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
go doki
2018. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó ideig a te cipődben jártam. A fenéért se akart sosem elmúlni, szinte szünet nélküli volt.

Sokszor jártam dokinál, különbözőknél, és egyik sem tudta megmondani mitől van. Sosem találtak semmi rendellenességet.

Úgyhogy maradt a hormontabletta, meg a fogamzásgátló..Azóta jóval könnyebb az életem.


Én azt javasolnám, menj el egy jó nődokihoz. Akkor megnyugodhatsz, hogy tényleg nincsen semmi gond. Aztán ha nagyon zavar ez a dolog (én tudom, mennyire kellemeten), mègis csak próbálj szedni rá hormont vagy fogamzásgátlót, nem ördögtől való dolog. Ilyenkor csak egy gyenge tablettát fog adni, ami pont arra jó, hogy ezt szabályozza, másra nem. Ha a legkissebb problémád is adódna belőle (ami nem valószínű) akkor rögtön keres neked másikat.

2018. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Más megoldást nem tudtak a problèmára adni.

2018. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

HA nem akarsz fogamzásgátlót szedni, beválhat a szója lecitin kapszula is, ami növényi ösztrögént tartalmaz, és a hatása is hasonló a hormonos tablettákéhoz (de NEM fogamzásgátló!).

[link]

Nekem elhúzódó mensesnél bevált.

2018. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!