Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fluomizin tablettol rosszabb...

Fluomizin tablettol rosszabb lett az allapotom, mint elötte. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az orvostol kaptam Fluomizint, mivel a hüvelyben gombat talalt, ami a hüvelyfajdalmat okozta. A gombat nem kivülröl kaptam el, hanem stressz valtotta ki, hogy a hüvelyflora egyensulya felborult. Harom napja "hasznalom" a Fluomizint, de erösebben faj a hüvelyem, mint elötte. Mi lehet az oka? Tapasztalatok, orvos velemenye? Köszönöm elöre is.

2018. júl. 2. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig érdemes elolvasni a betegtájékoztatót. A 4. pontban van:

"Esetenként a hüvelyi fertőzések tünetei (mint például viszketés, égő érzés és folyás) rosszabbodhatnak a kezelés elején, mielőtt a javulás elkezdődik. Folytassa a kezelést, de ha a panaszok továbbra is fennállnak, akkor mihamarabb kérjen tanácsot kezelőorvosától."

2018. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de mar a 4. napnal tartok, azaz nem az elejen. Olyan tünetek jöttek a "regi" fajdalomhoz, mintha holyaggyulladasom lenne. (Gyakori WC, fajdalom ekkor). Holott az orvos egy hete vizeletvizsgalatot is csinalt, mert holyaggyulladasra gyanakodtam. Tehat elvileg holyaggyulladas kizarva.
2018. júl. 3. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Menj vissza az orvosodhoz!
2018. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!