Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy valami rosszabb?

Terhesség vagy valami rosszabb?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam orvosnál nyirokcsomó gyulladás miatt. Mostanában rám jár a rúd, először a fogam gyulladt be (azt kezelték), majd a nyirokcsomók, majd megfáztam, és még rosszabb lett. Az orvos két hetet adott, hogy ha nem javul keressem fel ismét, illetve erős gyulladáscsökkentőt, amiből napi kettőt, maximum hármat be kell vegyek amíg tünetmentes nem leszek.

Közben komoly stresszben is volt részem (vizsgáztam, illetve magánéleti gondok).

19-én barna folyásom volt, azt hittem, hamarabb fog megjönni, mert bezavart valami (28-án kéne), de nem, ma estére elmúlt.

Terhességre nem annyira gyanakszom, védekeztünk (az utolsó menzesz óta egyszer voltunk együtt, óvszerrel, rá egy napra, hogy elmúlt), de be van készítve a teszt.

Tervezek elmenni nőgyógyászhoz.


Most, hogy gyógyszert szedek, várjak még?

Vagy várjak, míg rendesen meg kéne jönnie, akkor mi lesz?

Vagy menjek már a jövő héten?


2018. febr. 21. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Hónalj nyirokcsomó
2018. febr. 21. 20:05
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve menzeszt megelőző tüneteim vannak a napokban (fejfájás, hangulatingadozás, fájdalom szemöldökszedéskor, a hajam sehogy sem áll, szóval tipikus)
2018. febr. 21. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Macskád van?
2018. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nincs cicánk, nem is volt a közelemben egy sem jó ideje.


Miért?

2018. febr. 21. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
A hónalj nyirok csomó miatt kérdeztem. Terhesség szerintem kizárt. Barnázás egyszer kétszer belefér. Jobbulást neked
2018. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy :)
2018. febr. 21. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy terhes vagy, de a teszteléssel mindenképp várj addig a napig amikor meg kéne jönnie. Annál előbb nincs értelme tesztelni.

Könnyen lehet, hogy a sok gyógyszer meg a gyulladás, pláne a stressz is bezavart, ettől volt a barnázás.

2018. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!