Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexelhetek így? (Valószínűleg...

Szexelhetek így? (Valószínűleg hüvelygombam van)

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön kezdődött az érzés,hogy valami nem stimmel odalent, viszketett is. Végigcsináltam egy három napos canesten kúrát, közben kentem krémmel. Nem múlt el igazán, ezért nőgyógyászhoz mentem. Vett nekem le kenetet, viszont az még egy hét mire megérkezik. Valamilyen kevert kupot írt fel, plusz pimafucort krémet hogy a kupot minden másnap, a krémet napi többször alkalmazzam. Azt mondta lehet nyugodtan szexelni, mert hogy a párom már úgyis elkapta(?) És az oralra is rakerdeztem és arra is azt mondta hogy mehet. Nekem ez viszont így elég furcsa. A folyasom normális, a huvelybemenet viszket néha, de az sem minden esetben. Ti szexelnetek így? ( Tegnap tettem fel az első kupot és a krémet is tegnap kezdtem használni)

2018. júl. 3. 10:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
21%
Óvszer létezik!
2018. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted??!Hülye kérdés...

Ha mindenképp fertőzni akarsz,akkor igen!!! Nem tudsz várni míg elmúlik?? Vagy annyira viszket?

2018. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vegigolvastad e kedves utolsó, de aa doktorom mondta hogy szexelhetek..
2018. júl. 3. 11:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexelhetsz és a párodat is kezelni kell, különben téged hiába kezelnek, úgyis visszakapod tőle.

A párod menjen el urológushoz.

Ha mindkettőtök túl van a kúrán és elmúlt, akkor lehet szexelni.

Az orvosod meg fura, még soha nem hallottam ilyet orvostól.

Meg nem is értem, hogy valaki hogyan élvezi úgy a szexet, ha fáj, mert viszket meg ég. Tök gáz.

2018. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor minek kérded??
2018. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
szerintem ne.. vagy a bakkod addig tolja popoba ha nagyon nem birsz mar magaddal
2018. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen én is meglepődtem. Nem ég és nem fáj egyébként. Akkor lehet tényleg neki is dokihoz kell mennie :/
2018. júl. 3. 11:32
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
7: Szerinted a pasid mitől fog meggyógyulni orvos és mindenféle kezelés nélkül? :D
2018. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy őt is kezelni kell, ha nálam kimutatnak a kenetben valamit, akkor ő is azt a kezelést kapja majd
2018. júl. 3. 11:39
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
9: Nem. Neki is el kell menni orvoshoz, tőle is vesznek kenetet. És nem a te eredményed alapján kezelik.
2018. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!