Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexelhetek így? (Valószínűleg...

Szexelhetek így? (Valószínűleg hüvelygombam van)

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön kezdődött az érzés,hogy valami nem stimmel odalent, viszketett is. Végigcsináltam egy három napos canesten kúrát, közben kentem krémmel. Nem múlt el igazán, ezért nőgyógyászhoz mentem. Vett nekem le kenetet, viszont az még egy hét mire megérkezik. Valamilyen kevert kupot írt fel, plusz pimafucort krémet hogy a kupot minden másnap, a krémet napi többször alkalmazzam. Azt mondta lehet nyugodtan szexelni, mert hogy a párom már úgyis elkapta(?) És az oralra is rakerdeztem és arra is azt mondta hogy mehet. Nekem ez viszont így elég furcsa. A folyasom normális, a huvelybemenet viszket néha, de az sem minden esetben. Ti szexelnetek így? ( Tegnap tettem fel az első kupot és a krémet is tegnap kezdtem használni)

2018. júl. 3. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%
Hiaba ostobáknak áll a világ..
2018. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem értem a sok bántó hangvételű választ. A doktornőm mondta ezt nekem,hogy az alapján fog a barátom is kapni gyógyszert. Jó lenne ha nem ostobaznatok lattatlanban, főleg, hogy segítséget kértem, nem kioktatast és leszólást
2018. júl. 3. 12:13
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Mikor nekem bajom volt, a nőgyógyászom olyan gyógyszert írt fel, aminek a felét a páromnak, felét nekem kellett beszedni, plusz olyan krémet amivel mindkettőnknek kenni kellett magunkat.
2018. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Ja és szex tilos volt a kúra végéig.
2018. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Szerintem addig hanyagoljátok a szexet, ameddig kiderül, hogy tényleg gombád van-e. A helyedben az orált is kihagynám, nehogy csúnya herpesz legyen belőle a szádon.
2018. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 3. 17:08
 17/18 ~Brigi~:$ válasza:
85%
Én nem tudom ki hogy van vele, de mikor én hüvelygombát szedek fel, mindenre van kedvem, csak szexre nincs..:D
2018. júl. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Meg ha tenyleg lehetne is igy szexelni, szerintem huvelygombas panaszokkal nem lenne tul kellemes, hiszen nem kicsit irritalt az egesz huvely es kornyeke. Ugyhogy szerintem nem kene:)
2018. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!