Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe vérzés, barnás folyás...

Enyhe vérzés, barnás folyás menstruáció után egy héttel?

Figyelt kérdés
Fél évig szedtem a Yasminesse fogamzásgátlót,majd egy hónapot ki kellett hagynom egyéb okok miatt.A következő menstruációm 1. napján újra elkezdtem ahogy kell,több mint egy hete múlt el de azóta barnás,rózsaszínes most véres folyásom van.Hol kisebb hol nagyobb mértékben.Mitől lehet ez?

2018. júl. 3. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Az előző fél évben semmi gondom nem volt vele.
2018. júl. 3. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy újra elkezdted, normális.
2018. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ijesztő,mert amikor először kezdtem el szedni,semmi ilyen "mellékhatása" nem volt.
2018. júl. 3. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk abbahagyás után nem is 1 hónap után javasolt újra szedni, hanem olyan 3 hónap kihagyás után.

Kicsit összezavartad a hormonjaidat, meg a szervezeted működését, hisz gyakorlatilag újra beindultak a tested természetes folyamatai, viszont tabletta abbahagyása után kellhet némi idő, míg ez teljessé válik, nem feltétlenül elég 1 hónap hozzá, te meg lehet, hogy még a félkész állapotra újra elkezdtél hormont szedni.

Valószínűleg emiatt van.

2018. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja értem..:/ Azért mertem újra elkezdeni,mert a neten olvastam egy orvosi véleményt.Köszönöm a válaszokat,akkor remélem ez csak átmeneti állapot.
2018. júl. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!