Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális-e, hogy 15 évesen...

Normális-e, hogy 15 évesen még nem jött meg? De 5-dik osztályban 1x volt barnás folyásom. Félek, hogy nem fog megjönni. Már 1 éve van fehérfolyásom és gyakran fáj a hasam.

Figyelt kérdés
Már szőrösödöm és már van mellem igaz még apró de nem lényeges.

2018. júl. 5. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyanok akiknek kesőn jõn meg. ne ess kėtsėgbe. a nagymamaám is mesëlte hogy 16 mult. ės a sógornőm is mondta hogy már dokihoz akarták vinni ės aznap pont megjött. ekkor már majdnem 17 volt.
2018. júl. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
lesz amikor örülsz neki hogy neked ez kitolodott..
2018. júl. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 5. 05:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Van, akinek későn jön meg, van, akinek meg nagyon fiatalon (én 11 éves voltam, de voltam kivizsgáláson a gyerekőgyógyászati klinikán menstruációs problémák miatt annak idején, és volt ott 10 év alatti is, aki már menstruált).

Kérdezgesd esetleg anyukádat, nagynéniket, nekik hogy volt.

2018. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha egy éve van már fehérfolyásod és barnáztál is már, tuti megjön egy éven belül.
2018. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Már egyszer megjött...


"De 5-dik osztályban 1x volt barnás folyásom."

Ez volt az első menstruációd.

2018. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Huhh, tudom, már régebbi kérdés, de meg akartam ezt írni...

Én mindjárt 16 vagyok, de még nincs meg. Figyelj, tudom mit élsz át, és nem rosszból mondom, de az, aki azt mondja, hogy majd örülsz neki, egyszerűen paraszt... Nekem is mindig ezzel jönnek, és már nagyon idegesít, nem, nem és nem fogok neki örülni, mert nem fog hiányozni az életemből az az időszak, amikor minden nap ezt vártam, és minden nap attól féltem, hogy soha nem lehet gyerekem.(A családomban vannak ilyen problémák)

Könnyű annak, akinek nem kell aggódnia emiatt...

2019. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!