Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér darabok a puncimon?

Fehér darabok a puncimon?

Figyelt kérdés
Elég sokszor szoktam látni rajta egy ideje, hogy vannak ilyen fehér darabos valamik a puncimon, és néha viszket is de nem csíp.Ez hüvelygomba lehet? És ha igen, akkor valami kezelés nincs rá amivel el tudom mulasztani? Segítsetek, nagyon félek, hogy valami komoly bajom van!

2018. júl. 5. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Patikába menj el, adnak rá gyógyszert.
2018. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menj orvoshoz.Még ha lenne is köztünk nőgyógyász,látatlanban ő sem diagnosztizálna.
2018. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy annak a fehér valaminek van valami fura szaga..Mi a neve annak a gyószernek?
2018. júl. 5. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg hüvelygomba, de ha először van ilyen, akkor inkább menj el orvoshoz, az a biztos.

Ha már lett volna ilyened, nagyobb eséllyel felismered a tünetek alapján, akkor vehetsz rá a gyógyszertárban gyógyszert.

2018. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Puncigyógyszer,kérd így.Vicc volt.Gondolod hogy az első válaszoló diagnózisa tuti?
2018. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Menj orvoshoz. Ezen mit nem értesz? Lehet nem is gomba és amit vennél a patikában nem is lenne jó...
2018. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Le tudod vízzel mosni?


(Ha igen lehet csak szmegma.Ez elhalt hámsejtek összesége,ha megizzad az ember akkor este fürdésntl veszi észre,addigra felhalmozódik.



Fiúknál akik nem szeretnek fürdeni sokszor emiatt a szmegma miatt alakul ki fitymaszűkület,mert náluk is felhalmozódik,csak ott a makknàl a szmegma és ha nem mossák le,csak lerakodik,felhalmozódik és egy idő után már nem lehet lemosni és a fityma letapad stb;stb)

2018. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Le tudom vízzel mosni
2018. júl. 9. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Le tudod vízzel mosni,tehát nem mész orvoshoz?És még gyógyszer sem kell?Minden olyan választ örömmel tutira veszel ami nem arra biztat hogy a nőgyógyászati panaszoddal ne menj orvoshoz.Nézd,lehet gomba,lehet bakteriális,lehet bármi,ezt csak az orvos tudja megítélni.
2018. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javítom:ami nem arra biztat hogy menj orvoshoz
2018. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!