Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éles nyilaló érzés anál után,...

Éles nyilaló érzés anál után, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Anál után rettentően fájdalmas "nyilaló", szúrós érzés amitől ledermejed és ha csak egy cm mozdulok is fáj.Mintha kést forgatnának a fenekemben. Most menszesz előtt pedig ugyan az az érzés (eddig mindig csak anál után jelentkezett) + a hüvelyemben is ez a kesforgató érzés. Egyszerre. Összefügg a kettő? Az utóbbi menszesz miatt gondolom, de a végbél nyílásomnál mi ez?
2018. júl. 5. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet berepedtél...
2018. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is lehet végbélrepedés. proktológust keress fel, mert az magától soha nem gyógyul be hiába kenegeted.
2018. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg inkább ne análozzatok mert a végbelednek annyi lesz.
2018. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor az újját használta is fájt utánna, és egyáltalán nem volt durva vagy ilyesmi. Nem fájt..
2018. júl. 6. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Ne nyavalyoj, értelmes nő felfogja, hogy


1. az KIJÁRAT

2. ha egyszer fáj, akkor onnantól kezdve a segg TABU, és ujjazás sincs


Persze neked fontosabb a pasikád, meg inkább kínlódsz, minthogy elhajtsd a francba, ha nem fogja fel, hogy fáj az anál.

2018. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a proktológust. Én a helyedben átgondolnám, hogy akarom-e még ezután az anált. Az a lyuk nem arra való.
2018. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!