Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiszakadt az ovszer.9 nappal...

Kiszakadt az ovszer.9 nappal menstruáció elott?

Figyelt kérdés

9 nappal menstruáció előtt kiszakadt az ovszer, mennyi az esélye a terhességnek? Peteérés 6 nappal előtte volt kb.

Holnap megyek esemény utáni tabletta ért . De nagyon félek a mellékhatások-tol


2018. júl. 6. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
A ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni csak ovulációkor a legnagyobb az esély rá. Minél előbb vedd be az eseményutánit. Mellékhatásként nem jön meg vagy összevissza fog egy darabig, de ha nem akarsz még gyereket akor inkább ez.
2018. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha biztosra tudod, hogy 6 nappal előtte volt ovu (pl ovuteszttel), akkor felesleges az esemény utáni. Azért ennyire nem könnyű teherbe esni. Ovuláció idején is csak 15-25% esély van rá. Én biztosan nem venném be, akár egy fél évre is összezavarhatja a ciklust az a sok hormon.
2018. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Lekopogom, én még nem voltam ilyen helyzetben, de nem egy barátnőm viszont igen. Náluk a legdurvább mellékhatás a hasfájás és a láz volt, de az egyik lánynál volt csak láz, és az is csak egyszer, pedig sajnos többször is kellett neki esemény utáni. Ne aggódj a mellékhatások miatt, inkább gondolj arra, hogy minden rendben lesz.
2018. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Biztosra nem tudom hogy 6 nappal volt.

De fura hogy ilyenkor már szokott fájni a mellem , mielőtt megjön most pedig még nem. És sűrű folyasom van ami sárgás volt először most még fehér . De szerintem a folyás valami gyulladás lehet mert a hasam is görcsöt nagyon alul.

2018. júl. 6. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, menzesz alatt is teherbe eshetsz, szóval KELL az esemény utáni, vagy ne sodálkozz, ha baba lesz.


Főleg, orgazmu okozhat soron kívüli peteérést.

2018. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már bevétel az esemény utáni tablettát.
2018. júl. 6. 12:32
 7/12 A kérdező kommentje:
*bevettem
2018. júl. 6. 12:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Tegnap kellet volna megjonni a menstruációm nak. Csinaltam tesztet negatív . Az esemény utáni tabletta miatt késik ? Mennyit késhet?
2018. júl. 14. 17:53
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma meg mindig semmi.

Agodok egy kicsit.

Masoktol ugy hallotam elobb jott meg a gyogyszertol.

2018. júl. 15. 22:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer összezavarja a hormonrendszeredet,ez a dolga,sajnos.

Akinek vérzése van a gyógyszer bevétele után,az nem menstruál,csak amolyan mellékhatásként jelentkezik a megvonásos vérzés nála.

Ha eltelt 2 hét az eset óta,akkor csinálj egy tesztet mindenképpen.

2018. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!