Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves vagyok es meg nem...

16 eves vagyok es meg nem jott meg. Mit csinaljak? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es meg nem jott meg. Nagyon nagyon nagyon vekony vagyok. Ez jatszhat kozre. 170 cm folott vagyok es 37-38 kg. Tudom hogy ez nagyon keves, probalok erte tenni. Szoros vagyok ott alul. Mellem nem olyan reg nott egy icipicit. Jon ki belolem valami. Szerintem feher folyasom volt/van, de most már ragadossabb (egy jó ideje). Lenne egy olyan kerdesem is, hogyha tegyuk fel nem jon meg sokaig. De attol meg megjohet amint meghizok pl 25 eves koromban? Elore is nagyon szépen köszönöm a valaszokat. Remelem ertheto voltam.

2018. júl. 6. 19:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És faj a mellem úgy ertve erzekeny nagyon. Hason fekveskor elegge faj.
2018. júl. 6. 19:10
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Hu, tenyleg rettenetesen vekony vagy... ez alkati dolog nalad vagy esetleg valami problema miatt lettel ilyen vekony?
2018. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Foleg alkat, de a testvereim is vekonyabb es vekonyak voltak de nem annyira mint en
2018. júl. 6. 19:13
 4/28 A kérdező kommentje:
Lenne meg egy kerdesem. Ha elmegyunk orvoshoz de ugye nem jött meg akkor gyogyszert kell majd szednem? Es attol meg fog jonni? Es az ugyanugy termeszetes lesz? (Úgy ertem a mentsruaciom)
2018. júl. 6. 19:14
 5/28 anonim ***** válasza:
62%

Azert az eleg durva.

Majdnem 2x annyinak kellene lennie a sujodnak mint most.

Valoszinuleg az a gond hogy azzal hogy nem eszel teljesen felboritottad a szervezeted mukodeset.

Es legyszi ne probaljatok megmagyarazni nekem hogy ha valaki egesz nap eszik akkor is ilyen vekony mert olyan az alkata....

2018. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztó sovány vagy. Hízz, sürgősen! Rengeteg durva betegség melegágya a sovány testalkat. Anorexiás vagy bulimiás vagy? Számomra hihetetlen, hogy valaki rendes étkezés mellett ilyen könnyű legyen. Azért nincs menstruációd, mert a szervezeted az alacsony testsúly miatt csak a fontosabb szerveket működteti. Gyógyszerrel csak mű vérzésed lesz, természetes menstruációd nem. Úgyhogy én elsősorban nem a gyógyszert ajánlom, hanem a túlzott soványság okának kiderítését és megoldását.
2018. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Utolsóval teljesen 1 et ertek.
2018. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Orvos mit mondott a kóros soványságodra?


Ha a serdülőkorodban nem jön meg, akkor később sem fog, mert nem fejlődik ki addigra rendesen a szervezeted. Sokan szívtak emiatt azok közül, akik anorexiásak voltak tiniként.

2018. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Most kéne híznod, az jó, ha próbálkozol, orvossal beszéljétek meg, tudom senki sem szeret járkálni az orvoshoz, de most muszáj. És egyébként azért nem jön meg szerintem, mert nagyon vékony vagy. Legalábbis én mikor sokat fogytam hirtelen, nekem fél évig kimaradt, meg egyik ismerősöm is lefogyott vagy 40 kilóra és neki nem volt meg emiatt.
2018. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexias se bolimias vagy mi az. Orvosnal nem nagyon voltunk csak a pajzsmirigyemet vizsgaltattuk meg. Az rendben volt.
2018. júl. 6. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!