Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves vagyok es meg nem...

16 eves vagyok es meg nem jott meg. Mit csinaljak? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es meg nem jott meg. Nagyon nagyon nagyon vekony vagyok. Ez jatszhat kozre. 170 cm folott vagyok es 37-38 kg. Tudom hogy ez nagyon keves, probalok erte tenni. Szoros vagyok ott alul. Mellem nem olyan reg nott egy icipicit. Jon ki belolem valami. Szerintem feher folyasom volt/van, de most már ragadossabb (egy jó ideje). Lenne egy olyan kerdesem is, hogyha tegyuk fel nem jon meg sokaig. De attol meg megjohet amint meghizok pl 25 eves koromban? Elore is nagyon szépen köszönöm a valaszokat. Remelem ertheto voltam.

2018. júl. 6. 19:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. barmilyen tanacsot szivesen fogadok. Regen beres cseppet szedtem.
2018. júl. 6. 21:24
 22/28 anonim ***** válasza:
szivesen
2018. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
Próbálkozhatnál tömegnövelőkkel amit a gymesek használnak és majd étvágyad is lesz és ne egyél hanem zabálj ne nagyon sportolj vagyis addig amíg felszedsz egy pár kilót de priviben írj és adok pár tippet stb
2018. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%

A tomegnovelo bejohet

Biotecus nitro gaint vegyel

2018. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Szerintetek meg fog jönni természetesen?
2018. júl. 9. 12:43
 26/28 anonim ***** válasza:
Betegesen sovány vagy. Kellene felíratnod Peritol nevű gyógyszert. Koraszülötteknek is adják, nem ártalmas szer. Étvágyad viszont nagyon megnő tőle, és meg is hizlal. Ha össze szeded magad, akkor meg fog jönni.
2018. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
En 45 vagyok, de az is nagyon keves. Nekem ennyi se eleg hogy normalisan megjojjom
2018. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött
2018. júl. 16. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!