Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves vagyok es meg nem...

16 eves vagyok es meg nem jott meg. Mit csinaljak? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es meg nem jott meg. Nagyon nagyon nagyon vekony vagyok. Ez jatszhat kozre. 170 cm folott vagyok es 37-38 kg. Tudom hogy ez nagyon keves, probalok erte tenni. Szoros vagyok ott alul. Mellem nem olyan reg nott egy icipicit. Jon ki belolem valami. Szerintem feher folyasom volt/van, de most már ragadossabb (egy jó ideje). Lenne egy olyan kerdesem is, hogyha tegyuk fel nem jon meg sokaig. De attol meg megjohet amint meghizok pl 25 eves koromban? Elore is nagyon szépen köszönöm a valaszokat. Remelem ertheto voltam.

2018. júl. 6. 19:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Menjetek el háziorvoshoz. Ő tovább fog küldeni a megfelelő helyre a soványság miatti panasszal.
2018. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Rendben. Esetleg valaki nem tud nekem irni hizokurat. Pl hogy ekkor reggeli es ezt enni. Vagy mibol egyek sokat meg ezek. Mert kerestem interneten de rendeset nem igazan talaltam. Es a mesterseges menstruáció ugyanazzal jar mint a rendes? Pl hogy valakinel faj hasgorcs vagy ilyesmik? Es azzal lehet esetleg gyerekem?
2018. júl. 6. 20:12
 13/28 anonim ***** válasza:
66%

a te helyzetedbe csak az a lényeg egyenéőre hogy minél több kalóriát vigyál be.

legalább 2000 kcal kéne fogyasztanod hogy hízz naponta.

leírnád mondjuk a mai étkezésedet? hogy mit ettél és mennyit?

2018. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
A reggelim egy paarizsis vajas zsomle az ebed tojas leves es porkolt volt aztan ettem delutan meg egy zsomlet es meg vacsorazok altaba egy zsomle vagy Neha melegszendvics.
2018. júl. 6. 20:46
 15/28 anonim ***** válasza:
Mivel nincs menstruációd, valószínűleg ovulációd sincs. Tehát gyereked egyelőre nem lehet. Bár ugye kivételek mindig vannak. A mesterséges menstruáció egy mű vérzés, amit a bevitt hormonok szabályoznak. Talán kicsit görcsöl a hasad, de változó, kinél hogy van. Látszatra vérzel, de az nem igazi menstruáció.
2018. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm szépen
2018. júl. 6. 20:53
 17/28 anonim ***** válasza:
66%

hát igy elsőre nem hangzik rossznak amit eszel akkor biztosan az adagokkal van baj ....

igazából 1 nap lekéne mérni grammra hogy miből emnnyit eszel és akk kilehet számolni hogy hány kcal vittél be

2018. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Most toltottem le a Kaloriabazis alkalmazast. Ezzel fogyni lehet, de nap vegen kiirja hogy aznap mennyi kcalt ettel meg hogyha igy folytatod, akkor ennyit fogyhatsz( az en esetemben hizhatsz)
2018. júl. 6. 21:05
 19/28 A kérdező kommentje:
Es be kell irni hogy mit ettel, ki ad lehetosegeket, es ott van hogy hany gramm meg kcal
2018. júl. 6. 21:06
 20/28 anonim ***** válasza:
64%

igen a kalóriabázis nagyon jó

próbálj 1 nap mindnet lemérni grammra

tehát ha eszel 1 párizsis zsömlét akkor külön a párizsit és külön a zsömlét.

ird fel és a nap végén add össze

a lényeg hogy 2000 kcal meglegyen mindne nap

esetleg lehet még próbálkozni étvágyfokozókkal én speciál bizonyos vitaminkészítményektől többet eszek pl supradintól

de biztos van jobb kérdezd meg a gyógyszerészt hogy milyen étvágyfokozóik vannak

2018. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!