Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találkoztál, használtál már...

Találkoztál, használtál már olyan eü. I betétet ami büdösödik?

Figyelt kérdés
Vázolom : Tegnap vettem egy csom. betétet, komolyan mondom megijedtem, mert azt hittem belőlem jön ez a bűz, mint a szalagálli, vagy egy tele csinált róka odú. Eldobtam és használatba fogtam egy másik fajtát, annál nem éreztem semmit. Ma megint próbálkoztam, használtam a büdösödő csomagból, eltelt kb. 1 óra és ugyanazt a szagot éreztem megint. Ez valami gyártási hiba lehet ?

2018. jún. 30. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:

*eü-i betéttel ami büdösödik?


*szalakáli

2018. jún. 30. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Milyen márkájú? Én még sosem halottam ilyenről. Csak szaga van, de nem irritál?

Ciki, nem ciki, én visszavinném a boltba.

2018. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

És mit mondana ha vissza vinné a boltba? :D Nem tetszik a szaga, adják vissza a pénzem.

Én meg az Always betétet nem vagyok képes elviselni, mert 2 órán belül büdösnek érzem magam. Ettől még nem perlem be a céget, van akinek ez jön be, van akinek nem.

Nem hiszem hogy egy betét azért büdösödne, mert épp lejárt a szavatossága. :/

2018. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én ilyet még az életbe nem éreztem, nem is tudom hova tenni, hogy mi ez, mi lehet ez egyáltalán. Valami rossz minőségű anyag talán, valami olyat kevertek bele ami nem oda való esetleg, vagy nem tudom.


Tökre olyan dolog ez, mint ezelőtt 10-15 éve mikor a kínai üzletek parafa bélelésű papucsokat árultak, ha izzadt a láb, ha nem, elviselhetetlen szaguk volt.

2018. jún. 30. 20:11
 5/6 A kérdező kommentje:

# 2: Nem irritál, tgnap vettem, tegnap raktam be az elsőt, előző nap másmilyent használtam.


A márkája: Pamina és szárnyas.

2018. jún. 30. 20:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a második alakalom, hogy ezt a márkát használom. Év elején próbáltam a szárny nélkülit, azzal nem volt gondom, szagtalan volt.
2018. jún. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!