Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnatok segiteni?

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Szoval le irom ha cink ha nem de nem tudom mar mit kezdjek magammal! Szoval bele is kezdem 2hete eszre vettem hogy nincs valami rendben a nemiszervemmel, elejebe epp hogycsak fajt. Nem is vettem figyelembe, gondoltam kidorzsolte a fehernemu! Utana egyre jobban fajt, nezegettem magam a tukorbe es nem volt valami stimm. A nemiszervem vegen legalol van egy nagy repedes mint ha ki vagtak volna egy darabot belollem. El is mentem a dokihoz es azt mondta gyulladasba vagyok es a folyas kimart. Ennyit mondott. Kerdeztem mivel kezelhetnem? O azt mondta Canesten huvelykapszulaval. Ugy is lett. Megvettem lefekves elott felhelyeztem. Egy kis valtozast erzek de nem sokat. Ezert vettem canesten kremet, es kenegetem naponta 4-5 de ott legalol. De nem latokvaltozast. Es hozza teszem mikor pisilek nagyon csip.

#szuksegem
2018. júl. 8. 00:08
 1/3 anonim válasza:
Összeszedtél egy fertőzést. Kenegesd, dugogasd, igyál sokat és naponta ha tudsz, cserélj kétszer alsóneműt.
2018. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget, de mivel kenegessem ami nagyon jol hasznal, es segit ? Nem is veszek fel alsonemut.nem birom elviselni magamon igy hogy problemam van 😣
2018. júl. 8. 05:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el urológushoz is.


Ha csíp a pisi, azt kezelni kell.

2018. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!