Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség? (Többi lent)

Segítség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Volt két vetèlèsem 12hetes voltam az anyamèhèm gyenge kivizsgálások ès orvosok szerint ezért ment el a baba. Elevit tabletátt ìrtak fel 30darabos szedtem 4napig de operálás miatt abba hagytam és most megint szedni akarom szedhetem tovább mivel meg szakìtottam? Az operálásom marciusban volt farcsont cisztára. Nem okoznae gondot hogy megint szednèm az elevitet mivel fel kèszitene a terhességre meg erősítene.

2018. júl. 8. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az Elevit egy vitamin. Nem kötelező szedni és aki szedi, annak se kötelező minden nap szedni.

Tehát ha kimaradt egy időszak a szedésben, nyugodtan lehet folytatni.

Viszont mivel csak egy vitamin, az immunrendszeredet erősíteni fogja, bizonyos dolgokra hasznos, de csodát ne várj tőle.

2018. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!