Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket a puncim és...

Nagyon viszket a puncim és sárgás folyásom van. Mit tegyek? Hogy menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Anyukámmal ezt nem igazán tudom megbeszélni. Tudom hogy dokihoz kellene mennem, de nem tudom hogy megy ez. Egyedül szeretnék menni, magán-ra nincs pénzem. Azt sem tudom hogy megy ez. Segítene valaki? Oda megyek a nőgyógyászatra és akkor? Egyszer csak behívnak? Az mennyi idő? Illetve mennyi pénzt vigyek magammal. Valami biztos nincs rendben, de nem tudom mennyibe kerülnek a gyógyszerek.

16/L


2018. júl. 8. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azt esetleg megcsinálhatom, hogy felhívom őket és esetleg én mondok időpontot hogy mikor szeretnék menni?

Igen. Max akkorra nem tudnak időpontot adni.


Nyilván nem úgy értem hogy megmondom hogy holnap megyek és kész, hanem mondjuk ha 2 rendelési nap van és megmondom hogy nekem melyik lenne jobb, illetve meg lehet azt csinálni hogy felhívom őket és csak érdeklődőm az időpontok után, hogy mikor tudnának leghamarabb fogadni?

Igen.

2018. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Szerintem holnap felhívom.
2018. júl. 8. 17:13
 13/18 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, hogy telefonba mit mondjak? Mit szeretnék? Mondjam el mi bajom vagy csak kérdezzem meg mikor tudnának fogadni? Illetve nem fognak igénytelennek tartani?
2018. júl. 8. 17:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt mondd, hogy panaszod van, és szeretnéd megkérdezni, kell-e időpontot kérni. Illetve ha nem, mettől meddig van rendelés, amire mehetsz.
2018. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem fognak igénytelennek tartani. Fertőzést bárhol össze lehet szedni, nem kell hozzá igénytelenség. Úgyhogy emiatt ne aggódj.
2018. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönök Mindenkinek mindent! :) Nagyon sokat segítettetek. Már csak a bátorság kell.
2018. júl. 8. 17:59
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok és én is győri. Bejelentkezni nem kell, kedden reggel 7-9 vagy csütörtök délután 1-3 között kell odamenni, nincs sorszám, csak érkezési sorrend:) Ha érdekel valami (hova kell menni, milyenek a dokik) írj nyugodtan!
2018. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
En elmentem anyukammal haziorvoshoz mondtam hogy viszeket a puncim. Szethuzta megnezte es adott ra canestent
2018. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!