Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen baktérium okozhatott...

Milyen baktérium okozhatott nekem gyulladást a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál a következő panaszokkal: furcsa, nyúlós folyás, pici vért lattam benne, fájdalmas szex, olyankor égő érzés. Nem fajt semmim és nem is viszkettem. Vett a nőgyógyász törtelet, 1 hét múlva megjött az eredmény. Candida, amire kaptam krémet és 2 szem DIFLICAN tablettát + 1 szemet a párom. És még egy gyulladás,ami azt mondta, hogy már komolyabb és antibiotikummal kezelni kell. Nem emlékszem, hogy milyen baktériumot mondott, papirt meg semmilyet nem kaptam :S és nagyon idegesít, hogy mi lehet az, mert ugye gyulladás, de mégsem fáj, nem érzek semmi furat. Doxyhexal antibiotikumot kaptam 1 honapra valot + a párom is, és Floragyn hüvelytablettát. Nincs valami tippetek, hogy mi lehet ez? 2 hete használom már ezeket a dolgokat amiket felirt, nem érzek semmi bajomat, de akkor mégis mi ez? Szexet most hanyagoljuk, hogy gyógyuljak ki teljesen. Milyen baktérium okoz gyulladást, amit vissza lehet kapni szexuális uton? Ugye nem valami komoly, halálos, és ugye nem lehetek ettől meddő ha kikezelnek? Válaszokat előre is köszönöm
2010. jún. 18. 00:41
 1/1 anonim válasza:

Nem halálos ne félj :) Ilyen elöfordul bárkivel!

Figyeljetek oda nagyon hogy a kezetek ,köröm alatt is rendesen ki legyen takaritva ,együtlét elött mindketten inkább mosakodjatok le alulról alaposan!

Szerintem kamillateával átmoshatod ovatosan a hüvelyedet!

De egyenlöre hanyagoljátok a ungbungit amig nem jösz helyre!!!

2010. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!