Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, vagy aggódásra...

Előfordulhat, vagy aggódásra van okom? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A menstruációm 8 napot késett, tegnap jött meg. Aggódni igazából nem aggódtam, hisz védekezünk a párommal rendeltetés szerűen, kizárt dolog volt az hogy terhes lehessek. Idegeskedni leginkább amiatt idegeskedtem, hogy valami betegségem van.

Most hogy megjött nyugi van. Viszont a vérzésem nincs olyan erős mint szokott lenni. Ilyen előfordulhat, vagy kezdjek el inkább nőgyógyászt keresni?

Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 8. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor felesleges nőgyógyászt keresni. Csinálj egy tesztet. Ha pozitív (bár ezt kétlem), akkor menj nőgyógyászhoz. Ha negatív, akkor nincs gond. Nem minden vérzés egyforma.
2018. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki szexel, az akárhogy is védekezik, bármikor lehet terhes. Erről szól a Pearl-index, tessék utána nézni.
2018. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek és meg is jött, nem vagy terhes, ne aggódj. A stressztől is késhet.
2018. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha megjött a menstruációm, nagy valószínűséggel nem vagyok terhes...
2018. júl. 8. 20:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor előfordulhat, hogy gyengébb a vérzés mint szokott lenni? Leginkább erre lennék kíváncsi. Köszi az eddigi válaszokat.
2018. júl. 8. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azét írják a többiek, hogy egy teszttel zárd ki a terhességet, mert ritkán előfordul, hogy a terhesség legelején "menstruálnak" Ami ugye nem menstruáció, csak gyengébb és rövidebb vérzés, mégis sokan összetévesztik a mensivel.
2018. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beindulhat még erősebbre.
2018. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
na ezért nem kellene 18 évesen szexelni..
2018. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az igen utolsó :D

Ehhez egyébként szerintem pont nincsen közöd.

A nálam fiatalabbak már fekszenek össze vissza fűvel fával, sőt van aki gyereket is szül a felelőtlenség miatt.

Mert egyébként mit gondolsz, hogy aki idősebb nálam azzal nem fordulhat elő ilyen?:D

2018. júl. 8. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul, hogy késik napokat a menzesz, majd végül megjön. 8 napos késés bőven belefér. Nem kell mindenen parázni. Érdemes évente egy megbízható nőgyógyászhoz eljárni kontrollra.
2018. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!