Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekes tünetre lettem figyelm...

Érdekes tünetre lettem figyelmes, mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!20 éves vagyok, eddig is volt probléma a menstruációmmal (hormonproblémák) de a mai nap érdekes dologra lettem figyelmes. Elvileg ma meg kellett jönnie. Éreztem hogy fáj a hasam, szokásos tünetek ilyesmi, és a biztonság kedvéért betettem egy betétet. Semmi nem volt 1-2órával később sem, aztán elkellett mennem otthonról így tampont helyeztem fel, és amikor kimentem a mosdóba cserélni menstruációs vérrel szennyezett volt. Tudom elsőre hülyén hangzik, de ha nem teszek fel tampont akkor nincs semmi, viszont ha igen akkor található rajta vér. Valakinek volt már ilyen, ezzel orvoshoz kell fordulnom? Vagy már paranoiás vagyok és ez semmi komoly? Köszönöm előre is mindenkinek!
2018. júl. 10. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tampon feljebb van, mint a betét. Logikus, hogy a még ki nem folyt vért a tampon előbb felszívja.
2018. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreérted. Ha nem teszek fel tampont, egész nap nem jön semmi.
2018. júl. 10. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az nem menstruáció, hanem ahogy felteszed a tampont szárazon, felsérted a nyálkahártyát.
2018. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!