Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A kérdésem rövid és egyszerű....

A kérdésem rövid és egyszerű. Fotóztam és a következőre lettem figyelmes itthon a képen. Szerintetek mi van ott? :D

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 2. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami nagyon világít. Pl egy nagykoncert.
2016. nov. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem ott van valahol a zöld pardon?
2016. nov. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja nem, bocs, az a másik irányban van :D de akkor is valami szórakozóhely/koncert/stadion
2016. nov. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EagleHUN ***** válasza:
Valami szórakozóhely fénye, vagy fölfelé megvilágított műemlék/középület fénye, esetleg jól megvilágított gyár ami pára/gőz felhőt bocsájt ki.
2016. nov. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 EagleHUN ***** válasza:

"A kérdésem rövid és egyszerű. "

Enélkül a teljesen fölösleges előszó nélkül, amiből persze semmilyen plusz információt nem kaptunk, még rövidebb és egyszerűbb lehetett volna...

2016. nov. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"EagleHUN"


nem segítettél sokat :D A kérdésem annyi volt "Szerintetek mi van ott?", Ha ez nem rövid és egyszerű neked sajnállak. :D Lehet koncert, én a gyárra saccolok, de olyan mint ha csóvát hagyna szal lehet valami gőz, de akkor jó nagy.

2016. nov. 2. 08:50
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Nekem kémény hátulról erősen megvilágított füstjének, gőzének tűnik.

Gyanítom, hogy egy központi gázkazán kimenő párája a csóva.

2016. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!