Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy Note 3-at és...

Vásároltam egy Note 3-at és érdekes jelenségekre lettem figyelmes (akkumlátor)?

Figyelt kérdés
Nos, elsősorban is eléggé rendesen merül a telefon, és a másik dolog pedig pl: 82 százalékon volt az akkumlátor, újraindítottam a telefont és fel ugrott 87-re. normális?

2015. jan. 24. 20:55
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Lehet még be kell neki járatódni.Várj 1-2 hetet,lehet elmúlik ha nem akkor szervíz vagy valami fogyasztja a háttérben.
2015. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Használt a teló, csak ez a hirtelen megugrás érdekes számomra
2015. jan. 24. 21:11
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Ja így már más.Az nem jelent semmit,nekem is szokott +1,2%-t felmenni.Ha gyorsan merül akkor már kezd elhasználódni az akksi ha használtan vetted.
2015. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Júniusban vette a srác, tehát cserélni kéne vagy mi?
2015. jan. 24. 21:23
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
Akkor nem biztos,lehet csak valami eszi a háttérben.
2015. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Érdekes, ezt én is észrevettem, nekem már olyan is megtörtént, hogy 99%on voltam, közbe töltődött a telefonom. Egyszer csak újraindult, és leugrott 70%-ra. Szerintem a töltő lehet hibás..
2015. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán egy android 5.0 hiba megint?

Ha neked lollipop van rajta akkor szerintem közre működik.. Szerintem várj az akkumlátor vásárlással egy újabb android frissítésre. Hátha az rendbe hozza.

2015. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!