Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a túlzott...

Lehetséges, hogy a túlzott stressz és idegeskedés miatt jött így a menstruációm, vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

Fiúval nem voltam!

Még sosem volt ilyen a menstruációm, mint most. Már be is állt egy rendes időre és úgy jött meg. Azonban hónapokkal ezelőtt ért egy nagy probléma, ami még mindig tart és nem oldódik meg. Na, már most van stressz, idegbaj minden.

A menstruációm felborult. Hónap elején megjött, és úgy volt, hogy rendesen. Első nap volt, görcsöltem is, de utána hirtelen a semmiből elmúlt két napig. Görcsölni viszont továbbra is görcsöltem. A harmadik nap délután megint elkezdett, de estére már csak kicsi volt és még másnap egy nagyon kicsi és ennyi volt. Viszont végig görcsöltem.

Most el nem tudom képzelni, hogy ez most miért jött így meg nekem. Soha nem volt nekem még erre példa.


Köszönöm a hozzászólásokat, tippeket, véleményeket.



2018. júl. 10. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden vérzés egyforma. A stressz miatt is lehet.
2018. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Remélem, jobb lesz már majd. :)
2018. júl. 12. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!