Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A melltartó káros? (Kérdésed...

A melltartó káros? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A sima szivacsos? A push-up? A sportmelltartó?

Légy szíves ha válaszolsz, akkor forrást jelölj meg.


2011. aug. 21. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem káros, de csüngeni fog tőle a melled, ha nincs szerencséd. A nagyon sok melltartóhordástól ellustulnak az izmok, aminek következtében elég hamar megereszkednek. A sportmelltartónak nem lesznek effajta következményei, viszont a sok push-up-osnak nagyon.
2011. aug. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hordod tényleg csüngeni fog,de azért ez nem jelenti azt,hogy mindig rajtad kell legyen,estére pl. leveheted,vagy ha aznap nem mész sehova sem

Forrás : én

2011. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy véletlenül erre jártam, mert nem nagyon szoktam ezt a rovatot olvasgatni.


Valamiért elterjedt az a rohadtul hozzá nem értő tévhit, hogy a mellben "izmok" vannak, amiket erősíteni kell, különben elfáradnak és lógni fognak. Első válaszoló, te hol hallottad ezt az orbitális baromságot?


A valóságban az emlőben NINCS semmilyen izom, hanem kötőszövetes szalagok vannak, melyek ha egyszer megnyúlnak, akkor már úgy is maradnak (hacsak nem jön egy plasztikai sebész). Nézd csak meg valamelyik dokumentumcsatornán az afrikai bennszülötteket, akik sose hordtak és 30 évesen már a köldökükig lógnak a melleik.


Viszont a push-up viszont azáltal, hogy feltolja a melleket, szintén megnyújtja a szalagokat, szóval egy idő után attól is lógni fognak.

2011. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!