Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után 5 héttel ez normális?

Szülés után 5 héttel ez normális?

Figyelt kérdés
5 hete szültem mégis egy hete úgy érzem magam, mintha most született volna meg a babám. Teljesen elgyengültem, időnként még pecsételő vérzésem van, de ami miatt a legjobban aggódok, hogy újonnan nagyon fáj a hasam, és a hüvelyem is. Lassan már állni nem bírok. Attól félek ez méhsüllyedés, de azt hallottam, hogy annál inkább nyomást éreznek az emberek. Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez teljesen normális és csak rendeződjön belülről. Egyébként teljesen átlagos hüvelyi szülés volt. Kicsit talán sok vért vesztettem, de igazán nem panadzkodhatok.

2018. júl. 11. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Anyuka vagy, akinek elméletileg felelőssége kell, h legyen. Miért nem mentél még el orvoshoz? Ne vicceljetek, h számotokra ennyit ér az egészség, h feltesztek itt 1 kérdést és ha az anonimok azt mondják, h ez és ez van, akkor az igaz is... Bocsi, ha esetleg nyersen fogalmaztam, de így igaz...
2018. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnapra van időpontom... Azért írtam ki a kérdést, hogy hátha valaki megnyugtat, hogy teljesen normális. Köszi a lecseszést troll!
2018. júl. 11. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es, mekkora bunkó vagy!


Kérdező: vérzés még normális, hasfájás nem egészen, a hüvelyi részen fájhat a gátmetszés helye, ha volt.

de ma már biztosan mondd valamit az orvosod :)

2018. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm második. Voltam dokinál, és szerinte nőgyógyászatilag rendben vagyok. :) Azt mondta, hogy még rendeződök belülről és azt érzem. Teljesen megnyugodtam.
2018. júl. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!