Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotvahab okozhat irritációt...

Borotvahab okozhat irritációt intim területen?

Figyelt kérdés
Most használtam először borotvahabot ott, és azóta viszket és több a folyásom is (nincs szaga, a színe is ugyanolyan, mint máskor).

2018. júl. 12. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a borotvahab lehet a ludas.
2018. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak másra nem tudok gondolni, mert azóta nem voltam együtt senkivel, és sehol sem szoktam ráülni a wcre.
2018. júl. 12. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos, hogy a borotva hab (zselé) okozta, bár az sem mindegy - szerintem - hogy milyet használtál. Inkább talán a borotva minősége az, ami gondot (netán fertőzést) okozhat. Ott a bőr elég vékony, sérülékeny. Plusz: a habot remélem csak kívülről kented rá, és belülre nem ment...

Olyat eddig még nem hallottam, hogy ez folyást váltott volna ki, de viszketést maga a borotválás, a szőr visszanövése okozhatja.


Véleményem szerint, ez is hasznos lehet:

[link]

2018. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!