Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véreztem, és nem menstruáció...

Véreztem, és nem menstruáció volt az oka. Miért lehetett? Kérem, segítsenek.18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
nem fájt egy kicsit sem, és észre sem vettem volna, ha épp nem akkor megyek pisilni. Csak pár csepp, nem tobb 2-nél, olyan rózsaszínes volt, nagyon kis mennyiségben. kicsit rákeresve eléggé megijedtem, mert méhnyakráktól kezdve minden volt ott. ha valakivel megesett már, elmondaná mi ez? (nem vagyok felfázva, mondjuk eléggé stresszes vagyok: olvastam hogy ezek miatt is lehet. Ha számít, a barátommal egyutt voltunk elotte.
2018. júl. 14. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet megsértette a hüvelyed, vagy hormon ingadozásod van.
2018. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalommal semmit sem jelent. Ne izguljál, és ne olvass egészen a méhnyakrákig. Már a legelején hagyd abba. Az peig annyi, amennyit én írtam. Ismétlődő alkalommal, fájdalommal, stb, az már valami. Örüljél neki, és légy boldog, hogy neked jó volt. És az csak jót jelent.
2018. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ovulációtól is lehet.
2018. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szextől is lehet. Ha peteérés közelben vagy, attól is lehet pár csepp vér, előfordul néha. Akkor menj majd dokihoz, ha fájdalmat érzel és ha ez többször is megismétlődik.
2018. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, megnyugodtam. koszonom szépen!
2018. júl. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!