Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek olyan menstruác...

Volt valakinek olyan menstruációja, hogy csak folyt a vér, de semmi görcse nem volt?

Figyelt kérdés

Eddig mindig görcsöltem, de most egyszerűen semmi görcsöm nincs! Tesztet csinaltam, nem vagyok terhes. Viszon, hizok, szúrkál a hasam alja, állandó hőhullámok, hangulatváltozás, folytonos pisilési inger, pattanások, álmosság, fáradtság. És a többi.

19L



#menstruáció #görcs #Női betegségek.
2018. júl. 14. 11:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy eddig rendeszeresen megjött, most viszont késett 3napot! És a múlthónapba se volt normálisan meg.
2018. júl. 14. 11:48
 2/5 anonim válasza:
50%

Igen volt, mindig első nap görcsölök a múltkor nem volt semmi fájdalom én is meglepődtem, de nem sokáig tudtam neki örülni, mert másnap megérkezett a ,,várva várt" görcs... A fokozott mensis tüneteket okozhatja a nyári hőség is. Ha gyengébb a vérzésed a szokottnál akkor néhány nap múlva tesztelj újból.

24/L

2018. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan mondom én nem tudom, hogy hová fajult a világ, hogy mitől változott meg az elmúlt években a női test működése. Aki menstruál, az nem terhes! Természetesen előfordul olyan, hogy valakinek van vérzése terhesen, de annak semmi köze a menstruációhoz és még véletlenül sem hasonlít rá. Enyhe vérezgetés, de inkább barnázásnak mondanám, az jelentkezhet max. terhesség ideje alatt. Ha már valaki terhes és rendesen vérzik, az már nem terhes. Kár tesztelgetni.

Az meg, hogy nem görcsölsz, örülj neki. Attól, hogy általában szoktál, bármikor alakulhat máshogyan a ciklusod és előfordulhat, hogy nem görcsölsz. Én is mindig görcsölök menzesz alatt, de elő szokott fordulni, hogy nem. Pedig én már több, mint 20 éve menstruálok.

2018. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 nap késés nem késés. Kár is ezen vergődni. Nekem se mindig görcsöl. Nem vagy terhes.
2018. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindig ilyen szokott lenni. Sosem görcsöl a hasam, csak vérezni szoktam, ami szerintem egyáltalán nem baj. Remélem ez nem is fog változni.
2018. júl. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!