Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cseréltetek már tampont...

Cseréltetek már tampont autóban? Vagy teljesen kivitelezhetetlen?

Figyelt kérdés
Nemsokára elindulunk autóval 900 kilóméterre, nagyrészt autópályán megyünk majd. Valószínűleg akkor lesz a második napom, ami nálam azt jelenti hogy a legnagyobb super plus elnevezésű tampon 2 órát bír ki. Már rettegek az úttól. Tavaly is az volt, hogy volt 3 darab wc a legtöbb pihenőhelyen, előttük pedig 30 emberes sor, a wc-k szörnyű állapotáról nem is beszélve. Sokan, köztük én is elmentünk az épület mögé pisilni, párom takart fürdőlepedővel. Na de egy tamponcserét azért nem lenne képem így végigcsinálni, az tényleg undorító. Viszont azt is tudom, hogy nem biztos, hogy ki tudom várni a nagy sort, illetve a körülmények miatt nem is szeretném. Sokkal higiénikusabbnak érezném az autóban cserélni, mint ezekben a gusztustalan mosdókban. Kézfertőtlenítő, nedves törlőkendő, zsepi úgyis mindig van nálam, az ülést meg lefóliázom. A szélvédőt letakarjuk napvédővel, de a többi 4 ablakot nem tudom hogyan oldjam meg. Illetve a póz is macerásnak tűnik.
2018. júl. 15. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 óránként megálltok egy benzinkúton veszel egy üveg vizet és elkéred a mosdó kulcsát

Problem solved

2018. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megoldható, ha nem egy smartról van szó :D az ablakokat ruhákkal le lehet takarni, vagy keressetek egy olyan helyet autóval ahol nincs senki

Nem macerás a póz, dőlj hátra, a seggedet ne az ülésre tedd, ha a gumiszőnyeg felett csinálod akkor az sem baj ha egy kicsit lecsöpög a vér, mert azt egy kis vízzel le lehet öblíteni. De a fólia is jó ötlet

Csak óvatosan

2018. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dokihoz kellene menni, nem tartom normálisnak az ilyen erős vérzést. Tegyél egy éjszakai betétet a bugyidba, azzal tovább húzod.
2018. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok helyen jártam már és mindenhol volt benzinkút, normális wcvel. Tampont nem cserélnék autóban, cserekor szoktad nézni mennyi vér távozik? Tiszta vér lesz minden. Akkor inkább rakj be egy éjszakai betétet is, azt azért annyira nem macerás cserélni.
2018. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Én még csak betétet, de szerintem a tampon is kivitelethető. Én úgy csinálnám, h teljesen hátratolnám az ülést leguggolnék elé és már mehet is a csere. Otthon is gugoló pózban csináltam, amíg tampont használtam. Illetve még úgy is lehet, h előre húzod az ülést addig, h kényelmes legyen, a két lábad feldobod a műszerfalra úgy, ahogy a nődokinál is kell, szerintem így is működne. Momdjuk arra vigyázz, h a popód ne az ülésen legyen, hanem lógjon le róla, nehogy véletlen véres legyen a kárpit!

Jó utat!

2018. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
plusz betét,és akkor kicsit többet kibirsz.ha nem autopálya akkor térjetek le egy földutra ahol nem járnak,és cserélsz,de nem hiszem h 900km-en csak 3 mosdo lenne,én mindenképp mosdot keresnék ahol normálisan kezet is tudok mosni.amugy ha takarnak frdőlepedővel az kevésbé macerás mint takargatni egy egész autot,nehogy belássanak
2018. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem akkor az autós megoldás lesz. A benzinkutakat írtátok de tapasztalat, hogy ott sem sokkal jobb a helyzet ilyenkor főszezonban Valószínűleg már késő déltán elindulunk, hogy a rossz része az útnak éjjelre essen.
2018. júl. 15. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha én lennék a kocsi tulaja agyontünélek, ha előállnáál ilyen hülyeséggel - már bocs.


Van wc, megálltok 3 óránként és kész.


Kellemetlen, nekem MÁV vonatban kellett cserélni, na AZ szerined mennyire tiszta? Hagyjuk :D

2018. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha sikerül összevérezned a kárpitot, azért remélem kifizeted a nem olcsó tisztítási kts-get...
2018. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erre az utolsó 2 "hasznos" kommentre reagálva: Történetesen az én SAJÁT autómmal megyünk, mert a páromé mostanában sokat volt szervízben, nem bízunk benne. Szóval hadd csináljak már azt benne amit szeretnék.
2018. júl. 16. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!