Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most nemtudom mi lehet és...

Most nemtudom mi lehet és nagyon félek, tudnátok segíteni? Nagyon hálás lennék, akárcsak tanácsok is, sokat segítenének.

Figyelt kérdés

A barátommal többször is szeretkeztünk már , mindig védekezünk. Viszont az utóbbi napokban , elég furcsa dolgok történnek és nemtudom mi lehet az oka, mert nem hinném hogy terhes lennék, DE!

Pár napja nagyon gorcsol az alhasam, és már meg kellett volna jönnie. Viszont, a mai napon is szeretkeztunk , és hanyingerem lett, de nem hánytam....és most félek , mert 16 évesen még nem készülök babára.... tudnátok segíteni?



2018. júl. 15. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha védekeztél,nem lesz baj. attól is késhet,ha rágörcsölsz a dologra. nyugodj meg
2018. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mindig védekeztek, nem vagy terhes. Ne stresszelj rá, attól is késhet, meg amúgy bármi mástól. Hányingered mástól volt, nyugi. De ha megnyugtat, tesztelj, negatív lesz.
2018. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huhh... köszönöm szépen, igazis, a teszt..gondoltam rá, de akkor lehet hogy kéne. Köszönöm szépen...ez most megnyugtatott!^^
2018. júl. 15. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizelettel tesztelj, mert egy napközbeni nagyon korai terhességnél adhat fals negatívat. Ha még nincs kb. 10-12 napos a terhesség, akkor lehet, hogy a teszt még nem fogja kimutatni. Nem akarlak ijesztgetni, de 100%-ig biztos védekezési módszer nincs. A legbiztosabb a tabletta, az óvszer helyesen használva is csak kb. 90-95%-os biztonságot ad. De azért nyugodj meg, ha helyesen védekeztetek, nagy eséllyel nem vagy terhes.
2018. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha helyesen használják az óvszert akkor azért nem 90-95%..szerintem. persze 100%os nem létezik, de biztosan nem vagy terhes, ha helyesen védekeztetek az óvszerrel. az aggódás miatt lehet késés, nem kell megijedni.
2018. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es voltam, a webbeteg szerint: Az óvszer helyes használata meglehetősen biztonságos védekezési forma. A Pearl-indexe 2 és 12 között van, vagyis 100 olyan nő közül, aki ezt a fogamzásgátló eszközt alkalmazza, 2-12 esik teherbe. A védekezés biztonsága a helyes alkalmazás mellett az óvszer minőségétől is függ. Ezért csak márkajelzéssel és CE jelöléssel ellátott óvszert alkalmazzon és figyeljen oda a lejárati dátumra! A túl régi óvszerek ugyanis elszakadhatnak.


Részletek: [link]


Ez azt jelenti, hogy az óvszer 88-98%-os biztonságot nyújt anyagtól, minőségtől függően.

2018. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi,én egy másik oldalon ezt olvastam: a nem megfelelő használata miatt a Pearl-indexe 3-20% között van. szóval azért ennyi a hibaarány,mert valamit nem jól csinálnak. :)
2018. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!