Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A veseko okozta fajdalom...

A veseko okozta fajdalom fokozodik mozgasra?

Figyelt kérdés

Ultrahangon meg nem voltam, egyik doki szerint az izom gorcsolt be ennyire a jobb oldalamon (hatul a derekamnal es eloresugarzik a hasamba, majdnem behanytam a fajdalomtol es vert a viz), azert mert ha mozgolodok akkor fokozodik a fajdalom, a masik doki szerint veseko lehet a hattereben ha ilyen foku a fajdalom. Nekem is fura, mert olyan mintha az izmot huznam meg hirtelenebb mozdulatoknal, de nem tudom izom tud e ennyire fajni.


Keveset iszok, napi fel liter max 1 litert. Mostanaban hirtelen ramtor eros vizelesi inger egy pillanatra aztan elmulik. Tenyleg veseko lehet? Cataflammal, Nospaval es "fajdalomcsillapitogorcsoldo" injekcioval egesz elvagyok most.

20/L



2018. júl. 15. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vesekőre, vesehomokra inni kell. És nem keveset, hanem nagyon is sokat. Ha nem hiszel nekem, hívd fel az ügyeletet, és kérjél tanácsot.
2018. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De fokozodhat mozgasra a vesekoves fajdalom? Mint az izomhuzodas?
2018. júl. 15. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Vesekőnél sokat kell mozogni, lépcsőn járkálni, és sok folyadékot inni, hogy ki tudjon mozdulni. És sokat pisilni. Ha nem iszol, megül benned. Ha iszol, kimozdul, és eltávozik. Ilyen fiatalon inkább csak vesehomokod lehet. Az is fájdalmas, és arra is inni kell, hogy legyen mit kipisilni. Ne feledd, amit most megiszol, abból 3 óra múlva lessz pisi!
2018. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor a mozgas olyan, mintha az izmot meghuzna. Ezert nem tuti, hogy vesekovem van. Ma megyek haziorvoshoz beutaloert.
2018. júl. 16. 07:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan a vesekő mint a sündisznó akkor hiába a folyadék és a mozgás . Nekem most vettek ki ilyet bele volt nőve a vesémbe
2018. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!