Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett szülés óta?...

Mi történhetett szülés óta? Volt akinek hasonló gondjai voltak?

Figyelt kérdés
9 hónapja volt császármetszésem. A műtét utan 1 hónappal jött meg először a menstruációm ami jóval erősebb volt mint terhesség előtt ekkor a doki azt mondta minden vissza fog àllni a régi kerékvágásba csak idő kell ne aggódjak. Miután semmi nem változott februárban újra felkerestem csinált rákszűrést ami rendben volt(terhesség alatt ezzel is voltak gondok) fogamzásgátlót írt fel , hogy majd ez megoldja a gondokat. A gyógyszert nem kezdtem el szedni . A dolog azóta úgy alakult , hogy iszonyat fájdalmas minden menstruáció , görcsöl a hasam fáj a derekam ,kisugárzik a csipőmbe a combomba ,hányingerem van . A vérzés pedig hol nagyon erős máskor pedig épphogy megvan és általában 2 napig tart majd 1-2 nap szünet és kezdődik újra. Ezenkívül menstruációtól függetlenül sokszor van hasmenésem , rengeteget fogytam amivel gasztroenterologusnál is jártam ,persze nem találtak semmit. A hajam hullik,pattanásos lettem és rengetegszer van migrénes fejfájásom ami azelőtt soha. Egyszerűen már nem tudom kihez forduljak..hogy mi lehet a baj?! Mást is ennyire megviselt a szülés? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

2018. júl. 17. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem szeded a fogamzasgatlot?
2018. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hormonzavarra gyanakszom. Viszont ha felírta a nődokid a fogamzásgátlót, akkor érdemesebb lett volna vele konzultálnod, h nem fogod szedni. Gyűjtögess egy laboros hormonvizsgálatra, mert valószínű itt lesz a gond... Ha a nődokid nem tud ebben tanácsot adni, akkor keress mást.
2018. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem merem , illetve nem is akarom szedni. Nem olyan rég sajnos egy ismerősöm halt meg trombózisban amit a fogamzásgátló okozott.
2018. júl. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!