Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már biztosan hat a fogamzásgát...

Már biztosan hat a fogamzásgátló, igaz?

Figyelt kérdés

Péntek 13.án kezdtem el szedni, Altforallet írt fel a doki, eddig soha semmiféle fogamzásgátlót nem szedtem. A menstruáció első napján kezdtem, annyi volt, hogy éppen nyaraltam, 5 órás időeltolódás volt, de ott kint a hazai idő szerint kezdtem el szedni, tehát kint mindig hajnali egykor vettem be, ami itthon este nyolc ugye. Vasárnap lennék együtt először a párommal, ilyenkor már hat a tabi, ugye? Az időeltolódás sem zavarhatott be, nem? A doki semmit nem mondott, a betegtájékoztató szerint rögtön hat, de barátnőm orvosa pl azt mondta, hogy egy hónapig még inkább gumi (tudom, miért rá hallgatok, de barátnőm azért tapasztaltabb mint én).

Tudom, kapni fogok oltást, hogy le van írva, de kicsit bennem van a para, hogy mivan ha nem hat, plusz ha nem hat, peteérésem is aznap lenne :D

Nyugtassatok meg, hogy nem kell emiatt félnem, és már védett vagyok :D



2018. júl. 20. 16:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nem hánytam, hasmenésem sem volt, de kb a 3. szemet úgy vettem be, hogy előtte és utána is alkoholt (sört) fogyasztottam.
2018. júl. 20. 16:08
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Két hét múlva te tudsz legtöbbet erről! Majd számolj be róla!
2018. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Már hat,nyugi.A peteérés figyelésével pedig mostantól felhagyhatsz.:)
2018. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hat, nem kell aggódni. Bár én az első hónapban még kértem a páromat, hogy szálljon ki, így voltam nyugodt. A következő hónapban már bennem ment el, nem volt semmi gond.
2018. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. júl. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!